Agáta Hanychová si užívá na Kanárských ostrovech. A není tam sama

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé si sluníčka umí užívat i dlouho potom, co se nám o něm v České republice může jenom snít. Agáta Hanychová je toho příkladem. Rozhodla se, že zimu ještě vítat nechce, a odcestovala se svým synem na dovolenou na Kanárské ostrovy. A zdá se, že si to společně velmi užívají.

Několik posledních fotek z modelčina instagramu je plných svůdných póz v plavkách, vody, sluníčka a také usměvavého chlapce, který na dovolené poznává nové věci. Je vidět, že je z nich doslova nadšený. Fanoušci, kteří už doma přemýšlí nad tím, zda zapnout topení, mohou počasí Hanychové jedině závidět.

Syn modelky si užívá nejen vody a teplého počasí, ale třeba také oslů, kteří dělají při ubytování dvojici společnost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Kromě zvířat ale miluje očividně i procházky po pláži a poznávání nových kultur. Agáta si zase ráda odpočine v plavkách u vody a fanoušci to náležitě oceňují.

Nahatá Hanychová

Na jedné z fotek, kterou Hanychová přidala, je modelka zachycená na pláži v póze, která působí, jako kdyby na sobě modelka nic neměla.

Ona ale hned do popisku raději připsala, že opravdu není nahatá a má na sobě plavky. Fanouškům by ale opak očividně nevadil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„S takovouhle pózou ani plavky nepotřebujete, stejně by nic vidět nešlo,“ uvažuje jeden z nich. Další dodávají, že to modelce moc sluší a že se svou postavou by se jistě nemusela stydět ani za nahotu. A zbytek pro změnu závidí, že si Hanychová užívá krásného a teplého počasí.

Modelka na skatu

Na další fotce z dovolené se Agáta pochlubila tím, jak si užívá v lehkém oblečení sportu. Se slunečními brýlemi a svůdnou pózou vedle prkna ohromila řadu fanoušků, a i pod tímhle obrázkem se to tak komentáři jenom hemží.

Většina lidí přitom Agátě chválí, že ani na dovolené nezapomíná na nějaký ten pohyb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Nerada bych se vás dotkla, ale teď vypadáte opravdu dobře a máte nejlepší postavu, co jste kdy ukázala. Očividně dělá hodně právě cvičení, nikoli diety,“ uvažuje jedna fanynka. Dokonalou postavu má Hanychová i podle další řady komentářů a rozhodně se jí taková chvála nijak negativně nedotýká.

Rybí tanec

Na řadě fotek se ukazuje, jak si užívá dovolenou nejen Agáta, ale také její syn. Ten se například za večerního západu slunce učil s nohama ve vodě rybí tanec a fotka, která to zachycuje, vystihuje krásnou atmosféru dovolené a také lásku matky a syna.

Fotek je jednoduše celá řada a další a další přibývají. Fanoušci si tak mohou být jisti, že o žádné důležité zážitky z dovolené slavné modelky rozhodně nepřijdou, a už teď s napětím čekají, čím se pochlubí ona nebo její syn příště.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články