Alice Bendová ukázala svou novou postavu. Raduje se, že už nemá pozadí jak buben od pračky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Pavel Machan - Czech News Center a.s. / CNC / Profimedia

Podle mnohých to sice nemá Alice Bendová se svojí postavou zapotřebí, ona se ale chce cítit více v kondici, shodit nějaké to kilo a trochu vypracovat své tělo. A proto už nějaký čas chodí běhat. Jak se ukázalo, výsledek se dostavil a ona se pochlubila s fotkou na svém instagramu.

Původně prý nechtěla fotografie, které vyfotil její přítel Michal Topol, zveřejnit. Ale když viděla, že na nich nakonec nevypadá tak zle, rozhodla se je ukázat fanouškům. Předala jim tím nějakou tu motivaci ke cvičení, protože je vidět, že opravdu pomáhá.

„Původně jsem fotky sdílet nechtěla, ale takhle mě Michal potají vyfotil, abych viděla, co se mnou cvičení dělá,“ napsala k příspěvku, se kterým je podle všeho nakonec spokojená. Na fotce je vidět její postava v plavkách a je nutné říci, že vypadá opravdu dobře!

Ještě ji toho hodně čeká

„Prý už nemám pr*el jako buben od pračky,“ zasmála se slovům svého partnera Bendová a dodala, že by chtěla ještě samozřejmě na své postavě zapracovat. „Dneska mám v plánu 13 kilometrů, teda jestli mi neupadnou hnáty.“

Kromě toho prý už delší dobu Alice přemýšlí nad tím, že začne cvičit a posilovat břicho. Dokopávala se k tomu už přes léto, ale nějak to zkrátka nevyšlo, takže si stanovila, že začne od října. Tak přejeme hodně štěstí, aby to tentokrát dopadlo, i když ne, že by to bylo tolik třeba.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

„Jo a ty hnusný botičky, co mám vidět na noze na první fotce, tak ty jsem dostala od maminky,“ vysvětlila ještě a doplnila, že jsou podle všeho boty zdravotní a nebolí v nich záda, proto se je rozhodla nosit. A také samozřejmě proto, aby udělala mamince radost.

Obdiv a rady

„Velký, hodně velký rozdíl. Za mě tedy velké doporučení, není třeba dávky neúměrně zvyšovat a zbytečně zatěžovat některé části těla víc, než je potřeba,“ radí Alici třeba miliardář Richard Chlad. Dodává ještě několik dalších rad a zakončuje komentář obdivem.

Ne každý má takovou výdrž, aby na sobě skutečně pracoval a za krátkou dobu se mu podařilo něco změnit. Bendová má ale odhodlání a snaží se zároveň fanoušky motivovat, aby se také dokopali k nějaké té činnosti. A oni ji za to chválí a obdivují.

Většina se jich shoduje na tom, že vypadá Alice Bendová skvěle a že je dobré, když na sobě tak pracuje. Chválí také Topola, který má na motivaci očividně veliký podíl. Tak uvidíme, s jakým progresem se podělí Bendová na sociálních sítích příště.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články