Andrea Verešová oblékla plavky, které nezakrývají zhola nic. Dle některých už to opravdu přehnala

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

„Potřebuji žít tam, kde léto nikdy nekončí,“ napsala stroze ke svému nejnovějšímu příspěvku modelka Andrea Verešová. A to jen pár hodin poté, co se v bulváru začala řešit kauza s retušováním fotek, kterému dle všeho slovenská kráska propadla. Verešová dle svého instagramu žije přesně ten život, který jí na první pohled může každý závidět. Jenže je to všechno nějaké moc dokonalé, samé pozlátko a někdy i kýč…

A sledující si začínají všímat i nepovedených zásahů do snímků, které je měly povýšit na další level. Andrea zkrátka hraje na dokonalost a používání programů či aplikací pro retušování fotek jí není cizí. Na její obranu ale je třeba říci, že se tím nikdy příliš netajila.

O to nepochopitelnější jsou její poslední příspěvky, na nichž mizí zábradlí, stehna jsou nějaká příliš vyzáblá a některé části jejího těla jsou zvláštně zamlžené.

Jak je to s poslední fotkou, kterou přidala na svůj instagram? I kdyby nebyla upravovaná, její odvážnost je možná už trochu příliš.

Na první pohled plavky klamou

Na fotografii z dovolené ve Španělsku je zachycena Verešová u bazénu, kde si užívá slunného počasí. Sice nezapomněla na pokrývku hlavy a zvolila vínově zbarvenou kšiltovku, na druhou stranu zbytek jejího oblečení je možná až trochu chudý. Plavky tangového stylu navíc vypadají poněkud zvláštně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Pouze malý černý trojúhelníček, který nezakrývá zhola nic, by mohl na první pohled některé pohoršit. Ačkoli postavu má modelka dokonalou a samozřejmě si může dovolit nosit tanga, tenhle model ale obecně nejspíš sluší jen málokomu. I tak v něm ale modelka mnohé okouzlila.

Andrea sice je možná až příliš odvážná, prozatím se jí to ale vyplácí. A i když ne každý její nejnovější fotografii ocení, celá řada fanoušků si myslí přesný opak. Co si o modelu, který je pro někoho kontroverzní, pro jiného přitažlivý, myslíte vy?

To už přehání

„Jste nádherná. Máte postavu jako vymalovanou a můžete si dovolit i takovéhle plavky. Závidím vám, jste jedna z nejhezčích modelek vůbec,“ píše se v jednom komentáři. „Toto je strop. Mohu říci, že podle mě je vaše postava TOP. A to soudím jako žena,“ dodává další.

Jenomže s pochvalnými komentáři se někteří příliš neztotožňují. „To si dělá srandu? To už je přehnané,“ píše jeden z pohoršených fanoušků. Přidávají se k němu další a další, kterým přijde Verešová odvážná až příliš. Neměla by své postavy podle nich zneužívat a ukazovat ji tolik odhalenou.

Verešová si pravděpodobně z negativních komentářů hlavu příliš nedělá. Koneckonců, mnohem více lidí se po ní ohlédne s obdivem než s kritikou, takže ve výsledku je pro ni její outfit pozitivním lákadlem, díky kterému má fanoušků stále plno. A to jak v rodné zemi, tak i v zahraničí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články