Andree Pomeje prý lidé vyhrožovali. Ona se mezitím bála, co se stane, až manžel vystřízliví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea pomeje
Zdroj: Profimedia

Herec Jiří Pomeje se stal po rozvodu s Ivetou Bartošovou terčem bulváru. Proto bylo i pro jeho novou přítelkyni, do které se tehdy zamiloval, velmi těžké nový vztah vstřebat. Andrea Šťastná tehdy umělce okouzlila, ačkoli tvrdil, že po rozvodu nějaký čas nechce ženy ani vidět. Nakonec se ukázalo, že vztah s ním se pro ni změní v utrpění.

Přátelé se jí ptali, proč s ním je. Hledali na něm jenom to špatné, nikoho z nich nezajímalo, zda je s ním Andrea vůbec šťastná. Ona ale jejich řeči ignorovala a později toho podle svých slov litovala. „Poznala jsem ho v době, kdy byl největší mediální boom, to bylo po rozvodu s paní Bartošovou,“  dodala v rozhovoru v pořadu Na Kafeečko.

Jiří měl podle všeho dar manipulátora, a ona s ním tak nakonec přes všechna varování přátel zůstala a po čase se jim narodila dcera. Andrea ale brzy potom poznala, jaký Pomeje ve skutečnosti je a snažila se od něho odejít. Jenomže to bylo složité.

Myslela si, že jí o své nemoci lže

Jednou zašla situace doma tak daleko, že se Andrea sebrala a i s dcerou herce opustila. Jenomže ne na dlouho. On ji později kontaktoval s tím, že mu byla nalezena rakovina, že by potřeboval, aby se za ním rodina vrátila. A trvalo to pár dní, než se Andrea rozhodla.

Nejprve si totiž myslela, že si Jiří vymýšlí a manipuluje s ní, jak prý bylo jeho zvykem. Nakonec se ale lékařsky rakovina opravdu potvrdila, a Andrea se tak nad Jiřím slitovala. Šlo o zhoubný nádor na hrtanu, který musel být Jiřímu operován.

Kromě složité operace podstoupil také v nemocnici několik odvykacích léčeb. Jenomže ty nebyly k ničemu. Jakmile se vrátil z nemocnice domů, koupil si flašku a celou ji vypil. Andrea přiznala, že se vrátil domů sice zdravý, ale bez hlasivek, a to prý musel zapít.

Bála se, co se stane, až vystřízliví

Andrea si dodávala stále dokola odvahu znovu od Jiřího odejít. Stresem jí začaly padat vlasy, hodně zhubla, trpěla depresemi a nespavostí. Vztah ji úplně ničil. Přiznala se, že nemohla být ani pořádnou matkou, která by se naplno starala o svou dceru. Často se bála toho, jaký bude Jirka po tom, co vystřízliví.

Nakonec se konečně rozhodla a odešla od herce úplně. Ten jí i dceru okamžitě odstřihl, přestal se s nimi bavit a v médiích na ně začal házet špínu. A na Andreu se tak strhla velká vlna kritiky od lidí, kteří do vztahu tehdy neviděli.

„Bylo to zlé. Lidé mi dokonce přáli tu samou nemoc, co měl on,“ svěřila se o výhružkách, které denně dostávala. Nakonec Jiří Pomeje boj s rakovinou, která se mu i kvůli špatnému životnímu stylu vrátila, prohrál. Zemřel v roce 2019. Andrea vztah s ním bere jako zkušenost do života, kterou už by nikdy nechtěla opakovat.

Zdroj: sip.denik.cz, Na Kafeečko

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články