Aneta Krejčíková rozdává rady, jak si to v posteli lépe užít. Možná se vám budou hodit také

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
CelebrityKomerční sdělení
aneta krejcikova
Zdroj: Profimedia

Aneta Krejčíková je hlavně muzikálová a televizní herečka, ale na svém Instagramu se nebojí otevřít jakékoliv téma, i kdyby se mělo jednat o hodně intimní záležitosti.

To, že jí taková témata nejsou cizí, dokázala docela nedávno. Zveřejnila dost sexy fotografii ve spodním prádle, na které má okolo sebe spoustu venušiných kuliček. A tváří se docela tajemně… I když to vypadá, jako by se chystala k aktu, realita je jiná.

Aneta se nebojí mluvit o porodních bolestech nebo o sexu

Celkem podrobně popsala porod dcery, který byl do vody. Nyní se rozhodla otevřít choulostivé téma, co se týče žen. Neváhá mluvit o menstruaci nebo se dokáže svléknout a zapózovat tak, že by jí mohly závidět i topmodelky.

Posilování pánevního dna jsou cviky, které mohou ženám pomoci nejen při porodu, ale zlepší také kvalitu sexuálního života. Mnohé ženy ale o těchto cvicích nemají ani tušení a Aneta patřila mezi jednu z nich.

„O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla až tak před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec. Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví…,“ započala Krejčíková.

Aneta je zasnoubená se svým přítelem Ondřejem Rančákem, zásnuby proběhly téměř před čtyřmi roky, ale ke svatbě zatím nedošlo. Aneta podle svých slov nespěchá a Ondřej zatím nedošel od slibu k činu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Krejčíková (@krejcikova.aneta)

Fotografií upoutala pozornost nejen žen, ale také mužů

Aneta se tak věnuje hlavně svým dětem a také Instagramu, který používá k propagaci různých pomůcek, které mohou ženám pomoci dostat se po porodu zpátky do normálního života. Právě proto všechny ženy nabádá k tomu, aby pánevní dno cvičily a zpevňovaly.

„Nejenže to funguje jako prevence proti inkontinenci nebo jen jako posílení ochablých svalů po těhotenství a porodu, ale odráží se to i na podpoře břišního svalstva, tedy držení těla, a v neposlední řadě, což můžu potvrdit, to radikálně zvýší Vaše prožitky při milování,“ prozradila česká herečka.

Mnoho žen ji pochválilo nejen za to, že jí to sluší, ale také proto, že se nebojí otevřít takové téma, o kterém se toho tolik neví a ženy se bojí o něm mluvit. I muži nenechali sexy snímek bez odezvy. „Jste krásná ženská a působíte velmi přirozeně. Je super, jak dokážete psát a mluvit otevřeně o věcech, které jsou pro většinu žen tabu,“ napsal jeden z nich.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články