Jana Adamcová už má manželových výroků plné zuby. Jeho poslední lež ji zvedla ze židle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adamcova adamec
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Chvíli to vypadalo, že se manželé režisér Jiří Adamec a bývalá moderátorka Jana Adamcová zase dali dohromady. Pak ale přišla krutá slova ženské polovičky páru. Prý spolu nežijí a její manžel jenom lže. Už dva roky jsou od sebe a okolí to dobře ví. Ona jen netuší, proč si její muž musí tak vymýšlet.

Jana Adamcová, v současné době mluvčí vlády, se rozešla s režisérem už před dvěma lety. Tehdy těsně před koncem vztahu napsala: „Dávná zrada a nůž do zad, který zabolel ve chvíli, kdy vyplul na povrch. Zabolel tedy hodně, to je fakt, ale dneska už zase svítí slunce.“

Jenomže slunce nakonec zapadlo a manželský pár se rozešel. A i když jsou stále manželi, je už dlouho veřejně známé, že každý má svůj vlastní život. Jiří to ale přednedávnem popřel slovy, která Adamcovou doslova rozzuřila.

Jsme stále spolu

„Máme společné bydlení v Praze na Hanspaulce, jsme stále spolu,“ řekl před krátkým časem médiím Jiří Adamec. Jenomže jakmile se jeho výrok dozvěděla manželka, přišel skandál. „Nevím, proč můj muž tvrdí, že žijeme spolu,“ oponuje Blesku rozzuřeně.

Podle všeho to vypadá, že každý z manželů vidí vztah jinak a Jiří třeba ještě doufá, že se nakonec situace uklidní. Podle Jany ale všichni známí a přátelé vědí, že už k tomu nedojde, že už má každý z páru svůj vlastní život a nějaké opětovné pokusy nehrozí.

Jana téma vztahu a jeho rozpadu obecně řeší velmi nerada. Poslední informace, kterou její muž řekl, ji ale zvedla ze židle a rozhodla se udělat výjimku, aby uvedla věci na pravou míru. Její manžel si tímto prohlášením rozhodně žádné šance na nápravu neudělal.

Máme stejné trvalé bydliště, jinak nic

„Každý z našeho blízkého i vzdálenějšího okolí ví, že tomu tak už skoro dva roky není. Trvalé bydliště ještě neznamená, že bydlíme ve společné domácnosti,“ rozčilovala se Adamcová v rozhovoru pro Blesk. Svého muže si prý váží, ale tímhle ji dostal.

„Jak si ho na jednu stranu vážím jako profesionála, tak na druhou stranu nechápu jeho potřebu vymýšlet si nepravdy a nepřiznat věci, které se mohou v životě stát. I když jsou nepříjemné,“ obvinila režiséra ze lži. To je prý jedna z věcí, které na mužích opravdu nesnáší.

Jak se nakonec celá situace vyřeší? Došlo k nedorozumění, špatnému pochopení vyjádření režiséra, nebo má pár ještě nějaké tajnosti? Jenom čas ukáže, jaká je vlastně realita, jasné ale je, že každý vidí skutečnosti trochu jinak.

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články