Lucie Benešová se na dovolené s kamarádkami odvázala tak moc, že si na ně lidé pobaveně ukazovali prstem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová je nejen manželkou herce Tomáše Matonohy, ale miluje také cestování. Nedávno byla na několikadenní cestě se svými kamarádkami po Švýcarku.

Každý den sdílela střípky ze svých cest, a k nim připojovala také několik vět, aby fanoušci měli přehled o tom, co dámy zrovna jedly nebo jaká místa navštívily. Předposlední den vydala Lucie video, na kterém není úplně „normální“.

Lucie miluje legraci, umí si ji udělat i sama ze sebe

Benešová je známá svým smyslem pro humor. Umí si udělat legraci hlavně sama ze sebe, což předvedla právě ve sdíleném videu. „Dnešní den jsme zahájily veselým ranním popískáváním v pohodovém městě Curych, daly si později snídani – klasické sýrové fondy.“

„Poseděly jsme u jezera při sledování starého nerudného bublinkáře,“ pokračovala ve vyjmenovávání svých aktivit. Na videu je zřejmé, jak si pískání užívá. Dělá u toho takové obličeje, že by s tím klidně mohla do cirkusu. „Prošly jsme si s úžasem celé město a k večeři si u nás v bytečku uvařily thajské červené kari s rýží.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Poděkovala i vozidlu, které je dopravovalo z místa na místo

Lucie je milovnicí vína, které nesmí na dovolené chybět. „Jojo máme se báječně, protože si to báječný umíme udělat,“ pozdravila své fanoušky, se kterými se podělila i o fotografie bubliny nebo pokrmů, které si tam dopřává.

Benešová poděkovala za účast nejen svým kamarádkám, ale postovala také fotografii s automobilem, se kterým po Švýcarsku jezdily. Se svými přítelkyněmi Lucie dokonce natočila videoklip.

I na ten se můžete podívat na jejím profilu na Instagramu. Je skvěle sestříhané a Lucie na něm předvádí taneční kreace i se svými kamarádkami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Turisté si na ně prý ukazovali a bavili se. Ačkoliv Lucii táhne na padesát let, rozhodně v sobě neskryje puberťačku, která si umí užívat života.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články