Veronika Žilková slaví šestnáctiny své dcery. Z Korduly vyrostla krásná slečna

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Profimedia

Česká herečka Veronika Žilková měla už v minulosti doma problémy. Její dcera Kordula si totiž nepřála, aby maminka na internetu zveřejňovala bez povolení její fotky. Po vítězství v jezdeckých závodech jednu takovou fotku sdílela a doma pak bylo kvůli tomu peklo.

Teď to ale vypadá, že už Kordula své matce odpustila. A dokonce se odhodlala jí povolit jednu fotku na instagramu sdílet, aby si fanoušci mohli prohlédnout, jakou krásku má herečka doma. A ta neváhala povolení okamžitě využít a na sociálních sítích se svěřila.

„Hurá, povolila mi fotku na Instagram. Kordula, dnes 16 let!!!“ pochlubila se Žilková dcerou, která oslavila své narozeniny a v rámci dobré nálady pro jednou upustila od pravidla, že její soukromé fotky se na matčině instragramu neobjeví. Fanoušci jsou nadšení.

Mladá kráska

Kordula na fotce doslova zapózovala. Se zavřenýma očima předvedla výraz půvabné šestnáctileté dívky s dlouhými blonďatými vlasy, která by se snadno uchytila i jako modelka. Jelikož si ale od médií drží tvář stranou, nejspíš se v nich prozatím prorazit nechystá.

Na druhou stranu ji baví jezdectví a právě v něm je i velmi dobrá. Jenomže i když vyhrává, fotky do médií poslat odmítá. „Děti odmítají být spojovány s rodiči, takže foto ze závodu Kordule, ač vyhrála, jsem musela smazat,“ vysvětlila Blesku před časem Žilková.

Jinak samozřejmě Kordula pravděpodobně jako každá dívka svého věku funguje a na svých vlastních profilech fotky má, nechce ale, aby její jméno bylo nějak výrazně spojováno s jejími rodiči. Takže si soukromí spíše střeží, a fotka na instagramu Žilkové je tak spíše výjimkou.

Gratulace a pochvaly

Fanoušci jsou nadšení, že se konečně směla Žilková s dcerou pochlubit. Samozřejmě že se to na instagramu hemží gratulacemi k jejím narozeninám, mnoho lidí ale také podotýká, že je Kordula krásná mladá dívka a že má rysy po mamince.

Za necelé čtyři hodiny fotka získala přes 3000 srdíček, není se taky čemu divit. Mladé slečně to na fotce opravdu sluší a jen jeden obrázek tak vynahrazuje všechny ty, které jistě už své matce zveřejnit zakázala. Zda se jednou v showbyznysu Kordula také objeví, to se teprve uvidí.

Prozatím má zájmy trochu jiné, ale je jí teprve šestnáct let a teprve se začíná rozhodovat. Žilková na ni může být hrdá. A to, že se běžně nechce v médiích či na matčině sociálních sítích ukazovat, je vlastně dobrá vlastnost, dívka tím přeci chrání sama sebe.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články