Nikol Švantnerová provokuje nahoře bez. Shání snad nového chlapa?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol svantnerova
Zdroj: Profimedia

Nikol Švantnerová je českou modelkou, která byla v médiích osočována hlavně kvůli své příliš hubené postavě. Modelka ale dlouhou dobu trpěla anorexií. Za poslední roky na tom byla lépe a lépe a s nemocí se poprala.

I tak je modelka velmi hubená, ale v poslední době se na instagramu prezentuje jako zdravě vypadající česká kráska. Nutno dodat, že jí to na všech akcích velmi sluší a její postava nepatří mezi vyzáblé. Podle fotografií si umí také užít den v posteli, se sklenkou vína a zdravými dobrotami.

Odhalená hruď v džínovém kompletu

Jako poslední snímek odhalila Nikol svou postavu oblečenou pouze do džínových kalhot a džínové bundičky, která byla rozepnutá. Pod ní modelka ale na sobě nic nemá, takže je vidět její odhalené bříško a dekolt.

Švanterová se ráda hezky obléká, na společenských akcích se ukazuje v krásných šatech a v doprovodu svého partnera Patrika Dresslera. S tím se také ráda pochlubila na sociálních sítích, ale od té doby, co je pandemie koronaviru, se spolu už tak často neukazují. Vypadá to snad na rozchod?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Pandemie páry buď stmelila, nebo úplně rozdělila

Pandemie koronaviru uzavřela většinu lidí do jedné domácnosti, a museli tak čelit náhlému volnému času. Někdo několik měsíců doma zvládl v pohodě, jiní si ale trhali vlasy, protože být v jednom prostoru s celou rodinou není pro každého.

„Je pravda, že spoustu párů bylo víc spolu, ale my to měli naopak. V podstatě jsme se vzdálili. Patrik nemohl hrát fotbal za Hodonín, tak tam začal chodit do práce. Teď už fotbal zase hraje, ale i chodí do práce, takže se téměř nevidíme. Já jsem v Praze, on na Moravě,“ prozradila Blesku Nikol.

Neznamená to ale, že je mezi nimi konec. Jen se méně vidí, a tím pádem mají méně společných akcí a také fotografií z nich. Modelka se tak hodně věnuje své rodině, na dovolenou jezdí s kamarádkami a s odloučením si musí poradit.

Autor: Raina TomanováSouvisející články