Monika Absolonová v Show Jana Krause kápla božskou o rozchodu a prozradila, proč vypadá tak skvěle

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj. David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Monika Absolonová se letos na jaře rozešla s hokejistou Tomášem Hornou, který je otcem jejích dvou synů. Rozchod byl pro všechny velkým překvapením.

Monika se na sociálních sítích společně s Tomášem prezentovala jako šťastně vypadající žena, ale o několik měsíců později byl lásce konec. Téma rozchodu ale pro Moniku není cizí a rozhodně se nestydí o něm upřímně mluvit.

Rozpovídala se v Show Jana Krause

Monika v Show Jana Krause uvedla, proč vypadá tak skvěle, což ocenil také moderátor. „Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřila se česká zpěvačka.

Takto upřímnou reakci asi nikdo v divadle nečekal. Neznamená to ale, že jen rozchod zapříčinil, že vypadá tak skvěle. Zpěvačka na sobě začala makat ještě chvíli před samotnou osobní krizí.

„Já jsem nevěděla, že ten rozchod přijde, tak jsem si ještě týden předtím koupila takovou dietu, že jsem už jako opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych jako zhubla,“ uvedla Monika s úsměvem.

Nikdo z nás nenese rozchody lehce, ani Monika není výjimkou. Podíl na tom měl také fakt, že ve vztahu byly také děti, jejich dva synové. „Rozchod je vždycky smutný, zvlášť když jsou v něm děti,“ přiznala Monika. Ta se ale nevzdává a věnuje se jim, co to dá. A na lásku také stále pomýšlí.

Pro Krause bylo téma osobního života zajímavé

Moderátor se nevzdával tématu vztahu a snažil se z Moniky dostat ještě nějaké informace. Osobní otázky tak nebraly konce. Monika je ale chytrá žena, a tak prozradila jen to, co sama chtěla. „Bude mi pětačtyřicet a trochu jsem v těch vztazích zatápala, no,“ netají se Monika.

„Určitě bude nějaká chybka i u mě, i když teda myslím, že ne moc… Myslím, že mám jednu takovou zásadní chybku, a to je, že jsem vždycky tak šťastná, že jsem zamilovaná, že absolutně přehlížím věci, které bych přehlížet neměla,“ nechtěla se o tom více bavit oblíbená zpěvačka a herečka.

Kromě toho, že bojuje v osobním životě, trápí ji ještě jedna věc, a to jsou myši na její chalupě. S takovým problémem se ale snadno popasuje, stejně jako to umí v osobním životě. Monice nikdy nechybí její typický úsměv ani v nejtěžších chvílích.

Zdroj: Show Jana Krause

Autor: Raina TomanováSouvisející články