Artur Štaidl vzal na obnoveného Fantoma opery krásnou přítelkyni. Páru to ohromně slušelo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
artur staidl
Zdroj: Profimedia

V pátek se fanoušci Fantoma opery konečně dočkali. Došlo totiž k dlouho očekávanému obnovení hitu, jehož hlavní hrdiny fanoušci ocenili dlouhým potleskem. Na Mariana Vojtka v roli Fantoma a Michaelu Štikovou jako Christine se přišla podívat i celá řada celebrit.

Mezi diváky se mimo jiné objevil i Artur Štaidl, který dorazil společně s přítelkyní. Ten považoval svou přítomnost na premiéře pomalu za svou povinnost. Jeho tatínek Ladislav Štaidl, který zemřel ve svých 75 letech, totiž první dvě premiéry snímku neprošvihl.

Bohužel kromě slavných osob je předpokládaná návštěvnost muzikálu prozatím velmi nízká. Na vině není nic jiného než koronavirus, který nepřímo tuto skutečnost ovlivňuje. Podle producenta Františka Janečka se totiž lidé bojí.

„Je to velmi smutné a domnívám se, že ta smutnější část ještě přijde. Stát sice rozhodl, že můžeme hrát do tisíce lidí, ale diváci, ať už očkovaní, nebo neočkovaní, jsou natolik frustrovaní a vyděšení, že se předprodej úplně zastavil,“ vysvětlil pro Blesk.

I celá řada slavných se omluvila

Podle Janečka se celá řada pozvaných celebrit omluvila. Některé kvůli nemoci, jiné jednoduše proto, že mají strach. Někteří pozvaní se přímo přiznali, jiní se raději vymluvili na jiné povinnosti. „Spousta lidí se mi i omlouvala, protože se covidová situace podstatně zhoršila. Takže jsem netušil, zda sál bude plný, nebo poloprázdný,“ řekl původně Janeček.

Nakonec se naštěstí ukázalo, že se obával zbytečně, protože větší část lidí dorazila a sál se zaplnil téměř do povolené kapacity 1000 lidí. Artur Štaidl se v publiku ukázal po boku své přítelkyně a usmíval se do fotoaparátů jako kdysi jeho otec, který muzikál miloval.

artu staidl pritelkyne

Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

S toutéž přítelkyní se podle webu expres.cz objevil už na premiéře filmu Karel, která byla uvedena 7. října 2021. Vzhledem k tomu, že se s ní ukázal na dvou akcích za tak krátkou dobu, vypadá to, že je jejich vztah vážný, a zatím tedy mladému páru všechno skvěle klape.

Přišla celá řada celebrit

Kromě Štaidla s přítelkyní se na premiéře objevilo mnoho dalších známých tváří. „Maminka tento muzikál viděla v San Franciscu, tak jsem ji vyvedla, aby viděla i českou verzi, která je úžasná,“ svěřila se například herečka Michaela Kuklová.

S malým zpožděním, o kterém se zmiňuje instory.cz, dorazila nakonec i Dagmar Havlová. Janeček jí naštěstí tento drobný trapas prominul. Dále se v publiku ukázala Zlata Adamovská, Hana Gregorová, Hana Zagorová a její muž Štefan Magita, nebo třeba Ornella Koktová.

Zdroj: Blesk, instory.cz, expres.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články