Belmondo stihl ještě před smrtí oslavit osmnáctiny své dcery. Tahle kráska mu říkala „táto“

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jean paul belmondo
Zdroj: Profimedia

Jean-Paul Belmondo je důvodem, proč dnes smutní celá Francie. Tento velikán zemřel 6. září 2021 ve svých 88 letech a zasáhlo to nejen obyvatele jeho rodné země, ale i fanoušky dobrých filmů po celém světě. Belmondo se proslavil například ve snímcích Bláznivý Petříček nebo Muž z Ria. Za svůj život ale stihl mnohem více než jenom natáčet filmy.

Podle Belmondova právníka Michela Godesta zemřel herec v poklidu. Už delší čas byl unavený, poté, co v roce 2001 utrpěl mozkovou mrtvici a stáhl se z veřejného života, byl jeho život spíše o odpočinku. Stáří si přesto nakonec vybralo svou daň.

Jean-Paul Belmondo nikdy na nic nebyl sám. Měl velkou milující rodinu, která s ním byla ve všech nejtěžších chvílích. Mimo jiných se o něho starala i dcera Stella, která teprve nedávno oslavila osmnácté narozeniny. Ano, Belmondo ani v 70 nezahálel a s manželkou přivedli na svět tuhle krásku.

Od sourozenců ji dělí dekády

Stella se narodila 13. srpna 2003 Belmondovi a jeho o 32 let mladší ženě Natty. Stala se nejmladší členkou rodiny Belmondů, která je poměrně početná. Zdá se, že herec po sobě zkrátka chtěl nechat co nejvíce nadějných dětí, které by nesly jeho jméno dál a dál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stella (@stellabelmondo)

Stella má dva sourozence, se kterými sice vychází, nicméně nikdy si s nimi příliš sourozenecky nerozuměla. Není se čemu divit, jejich věkový rozdíl je poměrně vysoký. Bratr Paul oslavil letos své 58. narozeniny, sestře Florence je 60. Čerstvě osmnáctiletá dívka by tak mohla být spíše jejich dcerou.

Belmondo přivedl se svou první ženou na svět ještě dceru Patricii. Ta ale bohužel ve svých 36 letech zemřela. Stalo se to v roce 1994 při požáru rodinného bytu v Paříži. Podle médií se s její smrtí herec nikdy nevyrovnal, o to více se ale snažil věnovat zbytku své rodiny, aby se už nikdy nic podobného neopakovalo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stella (@stellabelmondo)

Své jméno nesnáší, ale zároveň je na něj hrdá

Stella si nedávno začala zakládat své profily na sociálních sítích, na kterých sdílí se svými fanoušky a především pak s fanoušky svého otce nejen fotografie sebe samé, ale hlavně fotky svého otce, na kterého samozřejmě vzpomíná. Samotnou krásku obdivují davy a přejí jí, aby se z bolesti, kterou ztrátou utrpěla, brzy dostala.

Ačkoli tři týdny před smrtí svého otce oslavila osmnácté narozeniny, které si společně podle všeho užili, ona zatím na smrt tatínka veřejně nereagovala. Je ale jasné, že bolest v srdci má. Svěřila se alespoň s tím, kam její kroky směřují. Prozatím studuje a není si jistá, zda půjde ve šlépějích svého otce směrem k herectví.

„Na své jméno jsem hrdá, ale není snadné ho nosit. Nesnáším být jím definovaná, je to téměř ponižující. Raději bych byla brána vážně za své zásluhy,“ svěřila se. „Nevím, jestli se mi podaří uniknout, ale je pravda, že v naší rodině víceméně každý vykonává uměleckou profesi. Nyní je ale na prvním místě moje studium,“ dodala závěrem v rozhovoru z roku 2019.

Zdroj: wikipedia.org, Blesk, ceskenoviny.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články