Charlotte Štiková provokuje svým vzhledem a dekoltem. Její proměna nenechala nikoho chladným

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
charlotte stikova
Zdroj: Profimedia

Charlotte je jen dvacet pět let, ale už během svého krátkého života upoutala veřejnost nesčetněkrát. Je nejmladší členkou rodiny Štikových.

Štikovi se do povědomí veřejnosti dostali před několika lety. Ornella, která má dnes již tři děti s Josefem Koktou, upoutala zájem médií právě tím, že Josefa přebrala jeho manželce Gábině Partyšové. Ani zbytek její rodiny ale nezůstal bez povšimnutí.

Pustila se do hubnutí a je to vidět

Charlotte je nejmladší dcerou Moniky Štikové. V poslední době je na Charlotte vidět, že na svém těle maká a snaží se zbavit nadbytečných kilogramů. Daří se jí to velmi dobře, protože se s výsledky pochlubila na sociálních sítích.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Charlotte Štiková (@charlotte_stikova)

Charlotte patří mezi ženy, které sice hubnou, ale na jejím poprsí to vůbec není vidět. Může se tak pochlubit výstavními vnadami, které se rozhodně nebojí ukázat. Její ženské křivky jsou zatraceně sexy.

Charlotte se ale nevěnuje pouze cvičení, zdravé stravě a celkově hubnutí. Má ráda experimenty, takže se rozhodla změnit i svou barvou vlasů. Nedávno si je sice nechala hodit do tmavého odstínu, nakonec se ale rozhodla pro návrat k barvě původní.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Charlotte Štiková (@charlotte_stikova)

Charlotte jako bruneta i blondýna, co jí sluší víc?

Fanoušci si rodinu Štikových budou pamatovat z jejich reality show Štiky, kde byla Charlotte právě krásnou blondýnkou. A je to tady znovu: „Zpátky na blondiee,“ připsala jí k příspěvku Ornella. Snímek uveřejnila na internetu, kde se to jen hemžilo pochvalnými komentáři.

Ne každý je ale s její přeměnou spokojený. Nesouhlas vyjádřila jedna sledující, která napsala: „Škoda. V hnědé vám nádherně vynikly vaše krásné oči a barva vám super slušela.“ Z jednoho komentáře si ale Charlotte nemusí dělat hlavu, protože těch opačných je mnohem víc.

Charlotte také v létě uvedla, že až zhubne, nechá si zmenšit prsa. Ještě před začátkem hubnutí řekla: „Potřebuji také hodně shodit, protože jsem měla různé jojo efekty z dřívějška. Musím extrémně zhubnout. Budu vše dokumentovat a fotografie zveřejním.“

Je skvělé, že se toho Charlotte nebojí a skutečně se pustila do svého slibu. Teď je z ní jiný člověk, navíc se ani nevymluvila na pandemii koronaviru, která zavřela posilovny. Byl to o důvod víc, proč na sobě ještě více pracovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články