Dara Rolins se ukázala tak, jak ji příroda stvořila. Možná byste ji ani nepoznali

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Když se řekne Dara Rolins, každý si slavnou zpěvačku hned vybaví. Jen málokdo si ale dovede představit, jak vypadá bez make-upu na pláži, kde si užívá pohodového počasí. Na fotografii, kterou zveřejnila na svém Instagramu, by ji fanoušci téměř nepoznali.

V Česku i na Slovensku proslavená zpěvačka si dovolenou rozhodně zaslouží. Letos se rozhodla užívat si krás ve Spojených arabských emirátech. A i když pro mnohé z nás už sezóna dovolených skončila, Dara dokazuje, že za hranicemi je stále nádherně.

Fotografie z pláže, na které si užívá sluníčka v plavkách, to dokazuje. A široký úsměv na zpěvaččině tváři zase říká jasně, že na tuhle dovolenou jednoduše jen tak nezapomene.

Ve vlasech vítr i písek

Že si Dara letos dovolenou zasloužila a už si opravdu potřebovala odpočinout, přiznává i sama zpěvačka v popisku, který k fotografii přidala. „A tak ako spievam vo VER MI, občas musím z toho kolobehu vypadnúť, mať vo vlasoch vietor, alebo piesok a morskú soľ,“ zasmála se.

A je vidět, že její slova nejsou daleko od pravdy.  Že se člověku dostane písek skoro všude, je vidět i na zveřejněné fotce. A vlasy má Dara Rolins ještě mokré z moře, takže skutečně písek i sůl v její dovolené hodně figurují.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Největším překvapením ale možná pro celou řadu fanoušků je, jak vlastně Dara vypadá nenalíčená. K moři totiž samozřejmě nebude chodit s make-upem, takže je na fotce vyfocena tak, jak ji příroda stvořila. A mnoho z nás by ji snad ani nepoznalo.

I tak jí to velmi sluší

Ačkoli make-up ženy využívají k tomu, aby se zkrášlily, je třeba říci, že mnohým to sluší i bez něj. A Dara je rozhodně jedním z takových příkladů. Stačí jen široký a upřímný úsměv a krásná žena je na světě. Souhlasí i fanoušci.

„Přesně tak, Dari, občas je prostě důležité vypnout okolní svět,“ přitakává k popisku fotky jeden z fanoušků. Celá řada dalších s ním souhlasí, přejí Daře krásnou dovolenou a dodávají, jak moc jí to na pláži v plavkách sluší.

Je jasné, že Dara Rolins si podporu fanoušků užívá a i díky ní je pro ni dovolená požitkem, na který ve svém životě jen tak nezapomene. Na druhou stranu, pláž, moře a cizokrajná jídla také jistě nejsou k zahození.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články