Dávná zrada a pak nůž do zad: Jana Adamcová si po rozchodu s režisérem prošla peklem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jana adamcova
Zdroj: Profimedia

Jana Adamcová se nedávno rozešla s režisérem Jiřím Adamcem, se kterým byla spojovaná několik let. Bohužel, manželská krize se již nedala ustát.

Adamcová se nachází v Chorvatsku, kde by si měla užívat slunce a volných dní. Zabývá se ale myšlenkami, se kterými se svěřuje na sociálních sítích fanouškům. Na dovolené si užívá s dětmi a popsala také večer s burčákem.

V jejím životě se událo něco zásadního

„Někdy se to všechno tak semele… A tak blbě… A takovým tempem, že najednou ležíte na zemi jako zkopanej pes (a to hodně nerada vidím…). Něco, co na vás vyštěkne za několik měsíců — dvou let — ze staré boudy, něco, o čem jste nevěděli, že se vůbec mohlo stát, a něco, o čem se až teď dozvídáte, jak moc vám to ublížilo, aniž byste to tenkrát tušili. Jen proto, že existují lidé, kteří nemají zábrany. Žádné,“ uvedla tajuplně bývalá moderátorka.

Podle jejích slov to vypadá na něco, co se jí hluboce dotklo, protože přidala následující věty: „Chtěla jsem tím jen říct, že neodcházím bez rozloučení, a když už jste mi byli tak věrní, nemohla jsem nenapsat, že ,Deníček z Chorvatska skončil‘, ačkoli skončil o něco dříve, než bych čekala.“

Jestli se jedná o zdravotní komplikace v rodině nebo o rodinné trable, Jana neprozradila. „Díky za obrovskou podporu, vidím, že si o mě děláte starost. Tak prosím vás, vše je OK, určitě už se vám to taky někdy stalo.“

Slova, která napsala, opravdu berou dech a spousta jejích fanoušků vyjádřila lítost nad tím, jak se teď asi Jana cítí. „Dávná zrada a nůž do zad, který zabolel ve chvíli, kdy vyplul na povrch. Zabolel tedy hodně, to je fakt, ale dneska už zase svítí slunce. A kdyby přestalo, tak vyjedeme na chvilku někam na jih a zase se aspoň trochu ohřejeme…“

Není jasné, o co se jedná, ale možná to brzy zjistíme

Adamcová se s Jiřím rozešla teprve nedávno, ale o jejich krizi ve vztahu se mluvilo již několik let. Nikdo by ještě nedávno režisérovi nehádal jeho věk, po rozchodu s Janou ale viditelně strádá. Velmi zhubl, přestal si barvit vlasy a vypadá to, jako by rezignoval na život.

Sama Adamcová uvedla, že nechce, aby jejich vztah skončil rozchodem, nakonec se tak stalo. Stále jsou ale rodiči a jako takoví podle jejích slov fungují bez problému. Takové informace přinesla serveru blesk.cz přímo Adamcová už v loňském roce.

Zatímco Adamcová sdílí fotografie se svými kamarádkami na internetu, společně s manželem už je nikde neuvidíte. Adamec se objevil na akci nové sociální sítě, a skoro nikdo ho nemohl poznat. Dříve to byl charismatický gentleman, nyní jeho vlasy zdobí šediny, zhubl a už to rozhodně není takový elegán, jakým býval. Dokonce již přestal natáčet, jeho poslední film Léto s gentlemanem se totiž nesetkal s úspěchem u diváků ani kritiků.

Autor: Raina TomanováSouvisející články