Drogový skandál Zuzany Plačkové: Kamarádka Jasmina Alagič přinesla velmi očekávané prohlášení. Tohle si o kauze myslí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana plackova
Zdroj: Profimedia

Donedávna byla Zuzana Plačková slavnou slovenskou influncerkou. Jenomže celou zemí dnes hýbe skandál. Společně s dalšími čtrnácti lidmi byla Plačková zatčena v rámci protidrogové policejní razie. Dříve slavná playmate, která má na instagramu statisíce fanoušků, byla obviněna hned z několika trestných činů týkajících se drog.

Před nedávnem se s Plačkovou v rámci podnikání spojila slavná moderátorka Jasmina Alagič. I ta, stejně jako mnoho dalších lidí, byla samozřejmě po zatčení Plačkové v šoku. Odmítla se ale nějak výrazně ke kauze vyjadřovat a shrnula celou situaci jen pár slovy.

„Co kdybychom nechali souzení na těch, kteří na to mají právo. A co se mě týče, celý život všem lidem bez rozdílu přeji jen to, co si zaslouží na základě svých činů,“ napsala na svém instagramu poté, co se jí lidé ptali na její názory. Jenomže se ukázalo, že to nestačí.

Natočila video

Jelikož dotazy fanoušků nebraly konce, rozhodla se Alagič, že natočí video, ve kterém na ty nejčastější odpoví. Od května totiž s Plačkovou pracovala v rámci kosmetického byznysu, a lidé tak mají dojem, že by se ke své kamarádce měla nějak vyjádřit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

„Myslím, že vyjadřovat by se k tomu měli ti kompetentní. Přiznám se vám, že trošku se mi i těžko dívá na různé lidi na instagramu, ať veřejně známé nebo neveřejně známé, kteří se vyjadřují a kteří ji už dopředu odsoudili…“ snažila se vyhýbat dotazům Alagič.

„Každopádně řeknu tohle – tato informace mě stejně šokovala jako každého z vás, když se to v pondělí stalo,“ dodala. „Pokud by se náhodou dokázala její vina, řeknu na rovinu, že by mě to zklamalo, protože moje setkání se Zuzkou se nesla opravdu ve velmi příjemném duchu.“

Nikoho neobhajuji

Jasmína Alagič dodala, že prozatím neví, co si má o celé situaci myslet. Lidem vždy přeje to, co si zaslouží, takže pokud se prokáže vina Plačkové, pochopí, že musí být potrestána. Zatím ale nechce soudit a předem říkat, že je Plačková špatný člověk.

Se společným byznysem navíc rozhodně nechce končit. „Samozřejmě, že jsem šokovaná, samozřejmě, že mě mrzí situace, která vznikla, ale nebudu potápět lidi, se kterými jsem dělala, aniž bych věděla, za co bych je měla odsoudit,“ vysvětlila.

Nakonec dodala, že nechce nikoho hanit, ale ani obhajovat. Je jenom na vyšetřovatelích, jak to nakonec s Plačkovou dopadne, a Alagič nechce o celé situaci mluvit, aby nikomu neublížila, ale zároveň aby neukázala svou naivitu.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články