Felix Slováček odešel z nemocnice s holterem. Milostný život to prý neohrozí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Felix Slovacek
Zdroj: Profimedia

Felix Slováček má novou ozdobu na krku. Nejedná se nicméně o žádný módní doplněk, ale o přívěsek, který mu může zachránit život. Hudebník má nově holter, krabičku, která je důvěrně známá všem kardiakům. Po minulé mrtvici lékaři Slováčka hlídají.

Před dvěma týdny se rodina a přátelé okolo Felixe Slováčka pořádně vyděsili. Muzikanta za volantem v jižních Čechách přepadla nevolnost.

„Točila se mi hlava, myslel jsem, že to nějak souvisí s krční páteří. Pak se mi chtělo zvracet, tak jsem raději sjel ke krajnici,“ svěřil se na akci Čas pro mozek pro Blesk.

Expřítelkyně mu zachránila život

Tím si možná zachránil život. A také své expřítelkyni Lucii Gelemové, která s ním jela v autě a která nakonec zavolala i záchranku. Podle odborníků to bylo nejlepší možné řešení.

„Hlavně nejet do nemocnice, ale zavolat rychlou, která nejlépe ví, kam vás zavést,“ radí primář neurologie Fakultní nemocnice v Motole Aleš Tomek.

slovacek holter

Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Hudebník si poležel pár dní v písecké nemocnici, ve které mimochodem i před pár týdny skončil zpěvák Marek Ztracený. Slováček byl propuštěn, ale i když si může užívat veškeré radovánky, má několik omezení.

„Budu asi muset do konce života brát léky na ředění krve. A kvůli srdeční arytmii chodím nyní i s holterem, který mě hlídá. Jinak se cítím, jako bych žádnou mrtvici neprodělal,“ dodal hudebník.

Manželku k sobě nechce pustit

Slováček je rád, že má jen pár omezení a do světa vesele hlásí, že je rád, že mu lékaři po propuštění nezakázali milostný život. To hudebníka zřejmě velmi těší. Jeho ex se o něj teď rozhodla postarat, což se ale nelíbí Felixově stále ještě manželce Dádě Patrasové. Slováček matku svých dětí nechce ve své blízkosti ani vidět.

Dokonce jí i zakázal, aby ho navštívila v nemocnici. O Felixe se teď stará Gelemová a tvrdí, že hudebník ošetřovatelku nepotřebuje.

„V rámci svých možností o Felixe i nadále pečuji, neboť je to člověk, na kterém mi velmi záleží, považuji to za samozřejmost. Jak jsme již dříve řekli, zůstáváme přáteli, s vědomím toho, že jsme zde jeden pro druhého,“ řekla pro Expres Gelemová.

Zdroj: Blesk, Expres

Autor: Barbora TurkováSouvisející články