Hana Mašlíková vystavila na odiv své přednosti u bazénu. Teď místo relaxace leží doma s teplotami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Česká modelka Hana Mašlíková si až do středy měla užívat pohodu a relaxaci v resortu se saunou a bazénem, ale bohužel. Ačkoli se na několik dní odpočinku těšila, kvůli nemoci musela domů dříve. S lítostí se tak fanouškům pochlubila alespoň fotkou z prvních dní.

Vypadalo to jako pohodové dny v plavkách v krytém bazénu, zasloužený odpočinek a pořádný relax. Jenomže plány Mašlíkové se změnily ve chvíli, kdy jí začalo být špatně a ona pochopila, že podceňovat zdraví by nebylo vhodné.

Bylo sice těžké vzdát se takové pohody, ale modelka svým fanouškům sdělila, že zdraví má člověk jenom jedno a měl by se o něj starat. Kromě toho, že je potěšila jednou ze svých fotek, je tak také inspirovala k tomu, aby věděli, kdy si raději lehnout a odpočívat doma v posteli.

Viróza celé rodiny

Mašlíková na své sociální síti sdílela fotku, na které je zachycena v plavkách a po hrudník ve vodě. Bohužel však v takovém duchu užívala jen prvních pár dní, než ji i celou její rodinu skolila viróza. „Tak takhle jsem si mohla užívat až do středy s kamarádkou,“ svěřila se.

„Naštěstí jsem už dost stará na to, abych věděla, že fakt není nic důležitějšího než zdraví, takže prostě někdy příště,“ dodala modelka s tím, že se s virózami a chřipkami opět na podzim roztrhl pytel. Bohužel tak musela svou dovolenou o něco zkrátit, rozhodně je to ale lepší, než cokoli podcenit.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Spousta fanoušků navíc potvrzuje, že zdraví má člověk jenom jedno a že chřipka teď řádí na každém rohu. Z komentářů pod fotkou je jasné, že Mašlíková není jediná, kdo trpí kašlem, bolestmi hlavy a teplotami. Tak snad všechny nemocné čeká brzké uzdravení.

Okouzlující Hanka

Ačkoli si Hana Mašlíková užila sotva několik chvil z plánované dovolené, i tak stihla v plavkách určitě okouzlit nejednoho návštěvníka resortu. A není se čemu divit, že ani fanoušci pod fotkou nešetří chválou a profesí modelky se rozhodně Hana neživí pro nic za nic.

„Krásná fotka. Jste doslova okouzlující, Hanko,“ píše jedna z fanynek. K jejímu komentáři se přidávají doslova mraky podobných poznámek. Modelka tak sice možná právě leží v posteli s nachlazením, ale na druhou stranu ji mohou hřát u srdce milé zprávy od fanoušků.

„Hani, jsi kočka. Moc ti to sluší. Máš nádherné tělo, plavky a i vlásky,“ shrnuje všechna slova chvály jeden z komentářů. Je vidět, že fanoušci přejí Haně jenom to nejlepší a jejich pozitivní vzkazy snad modelku brzy uzdraví. Pak je za odměnu rozhodně ještě nějakou tou fotkou ohromí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články