Hana Zagorová slaví 75 let. Překvapení od Štefana Margity pod balkonem ji dojalo až k slzám

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana zagorova
Zdroj: Profimedia

6. září 2021 oslavila Hana Zagorová své 75. narozeniny. Jedna z největších hudebních hvězd České republiky se proslavila více než 800 písničkami a mezi lety 1977 až 1985 se stala držitelkou devíti Zlatých slavíků v řadě. Jak by si asi tak mohla umělkyně užít narozeniny jinak než s hudbou? Její výběr vás ale možná překvapí.

Se svým manželem Štefanem Margitou žije Hana Zagorová už od roku 1992. A jejich vztah se zdá i po tolika letech spokojený a šťastný. Margita svou ženu dokonale zná, ví, co se jí líbí a co má ráda, a ani dnes nemá problém ji překvapit. Na narozeniny své drahé polovičky to také dokázal.

V den narozenin zveřejnila Zagorová na svém Instagramu příspěvek, ve kterém je jasně vidět, co si pro ni letos nejen její muž připravil. Byla zaskočená, ale měla obrovskou radost, o kterou se rozhodla podělit se svými fanoušky. Podívejte se, jak Zagorová letos slavila.

Překvapení na balkoně

Na Instagramu sdílela zpěvačka video, na kterém je vidět její zprvu nechápavý, později pak překvapený výraz, když vychází na pozvání svého muže na balkon a pod ním na ni čeká narozeninové překvapení v podobě BBandu, který jí přišel zahrát. Písničku „Hodně štěstí, zdraví“ v dechovkovém stylu si velmi užila.

„Tak si představte! BBand mi přišel zahrát pod balkon k narozeninám. A Štefan to věděl a neprásknul mi to. To bylo tak krásný, nikdy na to nezapomenu!!!“ napsala Zagorová ke svému příspěvku na Instagram a přidala celou řadu srdíček, kterými potvrzuje, jak moc se jí dárek líbil.

Na konci videa dojatá Zagorová křičí na muzikanty z balkonu, aby si s ní šli dát nahoru alespoň skleničku. Z hlasu jejího muže je znát, že je rád, že se trefil a udělal své manželce radost. Umělkyně tak oslavila letošní narozeniny opravdu se vší parádou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hana Zagorová (@hanazagorova_official)

S gratulacemi se přidávají i fanoušci

„Brečím jako želva. To je krásné a dojemné,“ píše jedna z fanynek, která dodává, že se přidává k přání společně s dalšími fanoušky. „Nádhera, je dobře, že váš muž umí udržet překvapení,“ píše se v dalším komentáři. Je pravda, že málokdo by dokázal takovou věc tajit.

V dalších příspěvcích se objevují gratulace, přání pevného zdraví, lásky, o kterou, jak se zdá, nemá Zagorová nouzi, štěstí a všeho, co člověk v dnešní době zkrátka potřebuje. Fanoušci jsou Margitovým dárkem dojati a přejí zpěvačce jejího skvělého manžela i její nekonečnou energii do života.

„Štefan je nejúžasnější muž na světě. Všechno nejlepší, Haničko, a hlavně hodně zdraví,“ uzavírá to příspěvek, který shrnuje celou situaci dokonale. Je jasné, že se za všechna přání zpěvačka v budoucnu ještě fanouškům odvděčí. Ukončit hudební kariéru se totiž ještě nechystá.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články