Hvězda Ulice vlezla do chomoutu. Přišlo nespočet gratulací, ale fanynky pláčou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vaclav liska
Zdroj: Profimedia

Jestli patříte mezi pravidelné diváky seriálu Ulice, určitě vám neušlo, že v další sezoně se objevilo několik stávajících i zcela nových herců. Jedním z těch, kteří se v Ulici již nějaký ten pátek objevují, je Václav Liška, který představuje Lukáše Binara.

V seriálu je milionářem, ve skutečnosti se o víkendu oženil. Své „Ano“ řekl dlouholeté přítelkyni Tereze Tobiášové. S partnerkou má Václav dvouletou dcerku, a bylo tedy nasnadě, že jednou musí přijít také svatba. S novinkou se Liška pochlubil na sociální síti.

Na Instagramu zveřejnil fotografii ze svatby

Novomanželce to ohromně slušelo, stejně jako ženichovi. Na svých profilech oba sdíleli několik snímků, díky kterým se fanoušci mohli ocitnout přímo na svatbě. „Vzhledem k tomu, že začal nový školní rok, nová sezona, bylo potřeba vykročit pravou. Děkuju všem. Bylo to boží!“ zveřejnila Tereza.

Tereza se věnuje moderování Autosalonu, na svatbě měla nádherné šaty, které měly jednoduchý střih. Za družičku nešel nikdo jiný než jejich dcera Nora Marie. Jak poznamenal Václav, jeho děda by měl radost, že se jeho vnuk oženil a je šťastný.

„S drahou to už nějakou dobu táhneme, zvládli jsme společné stěhování, narození Norky, tak to chtělo posunout dál,“ přiznal Liška pro server blesk.cz. Herec se objevuje nejen na televizních obrazovkách, ale vidět ho můžete také v divadle.

„Řekla Ano! na moderátorku a občasnou herečku dost nahlas a zřetelně,“ zavtipkoval si Liška na konto své manželky. Ta si zahrála například v seriálu Horákovi nebo Gympl s (r)učením omezeným. A Václav je v chomoutu „šťastnej jako blecha“, jak sám uvedl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Václav Liška (@vaclavliska)

Na sociální síti se objevilo mnoho gratulací

Blahopřání na sebe nenechala dlouho čekat, protože oba mají spoustu známých mezi herci, zpěváky a dalšími osobnostmi. „Krásní oba. Ať jste šťastní!“ napsala například Eva Puskarčíková. „Gratuluji, přeji mnoho společných a šťastných let,“ přidala se Daniela Šinkorová.

Gratulace poslali také moderátor Míra Hejda nebo herečka Kristýna Janáčková, která uvedla: „No ne… gratuluji! Moc krásné fotky! Šťastnou cestu plnou lásky vinšuji!“ Je jasné, že svatbu těmto dvěma zamilovaným přáli opravdu všichni.

Navíc se i vy můžete podívat, jak to novomanželům na svatbě slušelo. Fanynky Lišky možná nebudou tolik nadšené, protože herec se stal v Ulici velmi oblíbenou postavou. Jeho partnerka je však velmi krásná a oba se k sobě hodí.

Autor: Raina TomanováSouvisející články