Jan Cina chytil květinu na svatbě Bereniky Kohoutové. Ženil by se hned, ale má to jeden háček

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan cina
Zdroj: Profimedia

Jan Cina je český herec, který působí v divadlech, ve filmu, a dokonce i ve světě dabingu. Netají se tím, že je gay a už dlouho žije v partnerském vztahu s hercem Petrem Vančurou. Ze své orientace si umí udělat i legraci, což potvrdil i na svatbě Bereniky Kohoutové, kde se odvážně mezi ženami vrhl pro kytici.

Berenika Kohoutová svou svatbu tajila, až později se z ní na veřejnost dostalo několik fotografií, které ukázaly, jak si svůj velký den užila. Natáčelo se a fotilo ve velkém, a není tak divu, že se na Instagramu později objevila celá řada záznamů z akce.

A jedním takovým se stalo právě video, které na svém profilu sdílel Jan Cina. Na něm je zachycen hod nevěstinou květinou, po které se sice natáhla celá řada ženských rukou, nakonec ji ale přece jenom sebral ze země právě on. Znamená to, že bude svatba?

Svatba roku

V popisku na Instagramu označil Cina svatbu Bereniky Kohoutové za svatbu roku. A to nejen proto, že jich během covidové situace příliš mnoho nebylo, ale také z toho důvodu, že svatebčané to podle jeho slov umí pořádně rozjet a je s nimi vždy obrovská zábava.

„Tohle si tady odložím, pro připomenutí,“ napsal k videu, aby bylo všem jasné, že na chycení svatební kytice nezapomíná. Dodal, že se mu to stalo už dříve minimálně třikrát, kdy kytici chytil náhodou, nebo ji sebral ze země poté, co ji žádná z žen nechtěla.

„S Petrem Vančurou jsme vlastně ready už pár let, tak snad budeme moci taky někdy hodit svatební kytici na naší opravdový svatbě – ne registraci!“ dodal. Následně požádal fanoušky o podporu kampaně Jsme fér, která pomáhá mimo jiné i homosexuální menšině.

Nikdy jsem nikomu neublížil

„Jo a přísahám, že jsem při žádném odchytu svatební kytice nikdy nikoho nezranil a nebyl na něj agresivní!“ dodal Cina závěrem, aby fanoušky ujistil, že chytání kyticí je sice jeho zájmem, ale nemusí být vždy ve všem nejlepší. Svým výrokem je, zdá se, pobavil.

„Buďme fér. Já bych vám to tak přála, chlapi,“ napsala jedna z fanynek. „Ještě jsem neviděla žádnou ženu se takto radovat po chycení kytice. Tady je vidět, kdo by se hned ženil,“ dodává se smíchem další. V komentářích se to zkrátka hemží pozitivními reakcemi.

Jestli kluci jednou dostanou možnost se skutečně vzít, je zatím otázkou, ale lidé by jim to očividně přáli. I bez svatby ale prozatím tvoří dokonalý pár. A kdo ví, třeba Cina chytí ještě pár kytic a přání se mu nakonec splní.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články