Jan Musil přiznal, proč odešel z televize. V rukavičkách s ním nejednali

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
honza musil
Zdroj: Profimedia

Moderátor Honza Musil nedávno skončil s pořady na televizi Barrandov. Jeho fanoušci ale netušili, proč se oblíbený moderátor najednou přestal ukazovat na obrazovkách.

Honza nyní přiznal, co stálo za jeho odchodem z televize. Nebylo to rozhodně nic příjemného, i když se oblíbený moderátor přese všechno už přenesl. O svém odchodu informoval své fanoušky na sociálních sítích.

Jeho pořady patřily mezi nejsledovanější

Na TV Barrandov přitom Honza Musil uváděl hned několik pořadů a stal se tak tváří této stanice. Právě proto mnozí nepochopili jeho odchod. Musil musel uvést věci na pravou míru, protože lavina otázek neustávala.

Mezi velmi úspěšné pořady patřily Nebezpečné vztahy. „Pro mě začíná nová etapa a to, co se šeptá od června v médiích, se stalo skutečností. Moje pořady jsou vedením TV Barrandov zrušeny,” napsal na sociální sítě Honza. Spoustu fanoušků tímto prohlášením šokoval.

Podle webu eXtra.cz to není náhoda, že byl Honza odejit. O jeho odchodu se totiž mluvilo již delší dobu. Jen se tím vlastně potvrdily drby, které kolovaly. Vedení televize ale dodnes nedodalo žádné oficiální prohlášení.

Měli mu zbourat kulisy a nahradit je jinými

Jeden zdroj přímo z televize Barrandov uvedl: „Jaromír Soukup o tom mluvil otevřeně před zaměstnanci. Ještě se usmíval, když říkal: ‚Já Musila vyhodil, ale on o tom ještě neví.‘ Říká se tu, že když se tohle k Musilovi doneslo a ptal se na to vedení, měli ho prý ujišťovat, že se nic neděje a že Nebezpečné vztahy samozřejmě pokračují dál.“

Velká rána přišla, když mu štáb zboural kulisy a na místo nich postavil jiné, které měly patřit do pořadu ředitele televize. Tehdy Honza pochopil, že je to opravdu jeho moderátorský konec. Ať už se ale v TV Barrandov stalo cokoliv, Honza to bere jako cennou zkušenost.

[readlalso]

„Rozhodně neodcházím zhrzený, po pracovní stránce jsem v televizi Barrandov strávil pět krásných let. Po pěti letech spolupráce bych si možná ten konec představoval trochu jinak, ale to se nedá nic dělat. Vděk rozhodně převažuje,” povzdechnul si moderátor.

Zajímavé na celé kauze je to, že Honza z televize odešel sám. K oficiálnímu propuštění nedošlo, vedení televize se zatím vůbec nevyjádřilo a podle Musilových slov s ním nikdo nekomunikoval. Odešel na základě toho, že mu byly zrušené pořady.

Zdroj: eXtra.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články