Jiří Langmajer odjel do Thajska. Užívá si tam džungli i nebeskou podívanou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer je vytížený herec a někdy to jednoduše nejde jinak, než skloubit práci se zábavou. Při natáčení nové romantické komedie Ostrov se mu to poměrně daří. Společně s herečkou Janou Plodkovou si v současné chvíli užívají pobytu v Thajsku, kde se celé natáčení odehrává.

Rudolf Havlík má jako režisér na svědomí například snímek Bábovky nebo komedii Po čem muži touží. Dá se tedy očekávat, že i Ostrov se stane divácky oblíbeným. Zvláště proto, že je film, v němž se manželé před rozvodem ocitnou po ztroskotání letadla na pustém ostrůvku, natáčen skutečně v Thajsku.

Místo, kde v současnosti čeští umělci natáčejí, je ale nejen dokonalým pro mnoho scén, které se ve filmu objeví, ale také je pro všechny tak trochu dovolenou. Právě Jiří Langmajer je totiž nadšený snad úplně ze všeho, a tak se fanouškům chlubí se zážitky.

Nebeská podívaná

Obdiv fanoušků si na sociálních sítích získalo třeba video, na kterém Langmajer představuje pohled na slunce nad mořem. „Včerejší nebeská podívaná,“ napsal ke krátkému klipu, na jehož začátku se zaměřuje jenom na natáčení podlahy, aby vyvolal v divácích trochu toho napětí.

Vzápětí se ale záběr přesouvá na oblohu nad vodou a fanoušci si mohou vychutnat pohled na dokonale barevné nebe, které je v tomto světle a v těchto barvách k vidění snad jedině v Thajsku. A podobných zážitků má Jirka víc, zdá se tedy, že i když je pracovně vytížený, najde si trochu času na to, aby si místo pořádně užil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

V dalším klipu se Langmajer zase chlubí videem z mola, u kterého už čeká loď, která herce a štáb vezme na místo natáčení. „Je brzy ráno. Odplouváme pracovat do lesa. Do džungle na pevninu,“ svěřil se fanouškům herec. A zdá se, že ti se jeho videí nemohou nabažit.

Děkujeme

Nejen obdiv, ale také vděk vyjadřují Jiřímu fanoušci. „Děkuji krásně za sdílení vaší práce. Je zajímavé to sledovat. Přeji vám, ať se daří,“ napsala jedna z fanynek, která sleduje Jirku pravidelně. A jeho videa přilákala pozornost mnoha dalších lidí.

„Každý den se těším na váš příspěvek. Moc děkuji,“ píše další fanynka. Zdá se, že mnoho lidí se na Instagram pravidelně přihlašuje právě proto, aby zkontrolovalo, jaké novinky Langmajer zase natočil. Je tedy už teď jasné, že ho fanoušci milují a romantický film bude mít jistě své příznivce.

Na výsledek bude ještě třeba si nějaký čas počkat, nicméně do té doby bude Langmajer své příznivce alespoň zásobovat podrobnostmi z natáčení a dalšími klipy, na které se denně desítky lidí těší. A u toho si ještě zvládne užívat neznámých krajin, do kterých se díky natáčení dostal.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články