Krásnou přítelkyni Jakuba Prachaře si vzal do parády kadeřník. V novém účesu neuvěřitelně prokoukla

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
prachar sandeva
Zdroj: Profimedia

Že Sara Sandeva tvoří pár s Jakubem Prachařem, už se nějaký ten pátek ví. Dali se dohromady při natáčení nového komediálního seriálu z kriminálního prostředí Dvojka na zabití. Právě tam si střihli ústřední role dvou protichůdných osobností. A zajiskřilo to. Sara teď svého přítele potěšila novým účesem.

Sara se po Prachařově boku objevila nedávno na filmovém festivalu ve Varech, kam přišla podpořit svou kamarádku Alenu Dolákovou a její snímek Zrcadla ve tmě.

Oficiálně tak stvrdila vztah s o čtrnáct let starším kolegou. Zatímco Sara patří mezi vycházející hvězdy – mohli jsme ji vidět například v pohádkách Čertoviny a Zakleté pírko či komedii Po čem muži touží – Prachař už je ostříleným hercem, moderátorem a muzikantem.

Divákům se Sara zapsala do povědomí nejvíce nejspíš díky roli v seriálu Ulice, kde si zahrála mladou maminku Skylar.

Dlouho plánovaná proměna

S novým vztahem přicházejí nové impulzy, a možná i proto si Sara konečně sedla do kadeřnického křesla. Svěřila se do rukou kadeřníka celebrit Michala Zapoměla.

Ten však přiznal na svém instagramu, že s herečkou vlasovou proměnu plánovali dlouho dopředu. To zejména z toho důvodu, že Sařiny vlasy musely být kvůli rolím nedotčeny. Proto si je dlouho nestříhala ani nepodlehla nějaké bláznivé barvě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Kadeřník krásné brunetce vlasy zkrátil o neskutečných 40 centimetrů. Pro ženy je to délka, při níž skoro brečí, jen si představte, jak dlouho to muselo růst…

Nový rozměr a vzdušnost

V Sařině případě se ale nejedná o nic přehnaně dramatického. Jak napsal sám Zapoměl, má kvalitní vlasy, ale střih už připomínal spíše krátké mikádo.

„Dlouhá délka je stále zachovaná, ale díky sestříhané přední partii získaly vlasy nový rozměr, plnost, vzdušnost a sexy look. Děkuji za důvěru,“ rozplýval se nad spoluprací s herečkou Zapoměl.

I Sara přidala svou proměnu na instagram a kadeřníkovi ze srdce poděkovala. Jak se vám ve vzdušném účesu líbí?

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články