Kristina Kloubková ukázala svou vysmátou dceru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kristina kloubkova
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia

Ne vždy dopadne fotka tak, jak se očekává. Každý z nás to zná. Zapózujete v domnění, že vám to bude slušet, ale nakonec je z toho maximálně tak obrázek, který pobaví vaše přátele. Ale ne vždy to nutně znamená špatný výsledek. Své o tom ví i moderátorka Kristina Kloubková.

Dceři Jasmíně se Kloubková věnuje naplno. Ačkoli je profesně dost vytížená, na svou holčičku si najde spoustu času a jak se zdá, mají spolu dokonalý vztah. Nedávno dostaly nápad nafotit spolu nějaké ty společné fotky. Výsledek byl ale trochu jiný, než čekaly.

Měly to být seriózní obrázky, které by zachycovaly dokonalost vztahu matky s dcerou. Ačkoli k profesionálním fotkám mají daleko, je pravda, že druhou podmínku splňují dokonale. Občas totiž jenom momentka dokáže vystihnout radost z okamžiku.

Úplně to nevyšlo

„Tak jsme si chtěly s Jasmi udělat pár seriózních fotek mezi učením. Tady jsou,“ směje se moderátorka, která se nestyděla i rozmazané a nepovedené obrázky fanouškům ukázat. „I vám přejeme pohodový víkend,“ dodala.

Na sérii několika fotek je sice zachycena Kloubková se svou dcerou tak, jak si přály, nicméně ze seriózních fotek se staly rozmazané obrázky s bláznivými pohledy a vyceněnými zuby, které naznačují, že momentky vznikaly v záchvatu smíchu.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený kristina kloubkova (@kristinakloubkova)

Fotkami přitom ale matka s dcerou ukázaly, o čem skutečně takový rodinný vztah je. Nejde o dokonalost, ale o to, že se spolu lidé baví, tráví čas s úsměvem a netrápí je, jak moc dokonale u toho vypadají. A to oceňují řádně i fanoušci.

Hlavně s úsměvem

Pod sérií fotek se objevuje mnoho komentářů. A žádný z nich nekritizuje, nevěnuje se kvalitě fotek, ani tomu, jak na nich Kloubková s dcerou vypadají. Lidé jsou nadšení z toho, že vidí pravou a neskrývanou rodinnou lásku a pohodu.

„Ty fotky, co se na nich smějete, jsou dokonalé,“ píše někdo. „Je vidět, že si společný čas umíte pořádně užít,“ dodává další. Pár jedinců se pozastavuje nad tím, že Jasmína roste jako z vody a navíc se podobá mamince jako vejce vejci.

Možná moderátorka s dcerou mnohé inspirují k tomu, aby se svými dětmi běželi strávit nějaký ten čas, možná pobaví svými bláznivými pohledy a smíchem. Každopádně je jasné, že o jejich vzájemné lásce nikdo nepochybuje a žádnou dokonalejší fotku už Kloubková sdílet nemohla.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články