Leoš Mareš natáčí s Paľem Haberou na Mácháči, ale z jedné věci mají strach. Může jim překazit novou SuperStar

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš, Pavol Habera i Marián Čekovský se společně sešli na jednom místě, aby pokračovali v natáčení nových dílů pěvecké soutěže SuperStar.

Leoš se svěřil fanouškům na sociálních sítích, kam přidal fotografii právě všech tří účastníků natáčení. Ke snímku připojil jen prosbu, aby nezačalo pršet, protože natáčení probíhá u Máchova jezera a podle moderátorových slov tam nebylo místo, kde by se mohli schovat.

SuperStar otevře své dveře již na začátku září

První díly nového ročníku soutěže půjdou na televizní obrazovky již v sobotu 4. září a diváci se podle některých reakcí poroty mají na co těšit. Nedávno se totiž objevilo video, na kterém vystupuje mladá studentka, doprovází se na klavír a zazpívá stylem, že se i Haberovi orosily oči.

Kromě tří pánů, kteří si natáčení užívají na Macháči, jsou v porotě také dvě dámy – herečka Patricie Pagáčová a zpěvačka Monika Bagárová, která se soutěže také před několika lety zúčastnila. Obě dvě musí tuto pracovní příležitost skloubit s mateřskými povinnostmi.

Monika má skoro 1,5letou Ruminku, Patricie zase několikaměsíční Bibianu. Kvůli koronavirové situaci byl loňský ročník úplně jiný než ostatní, ale změnou bylo i to, že se porota skládala z pěti členů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Snímek z natáčení vypadá, jako by bylo horké léto

Vypadá to až neuvěřitelně, jak snímek z Máchova jezera vypadá. Všichni tři gentlemani jsou letně oblečeni, slunce svítí a nebe je modré. Jako by natáčeli přímo uprostřed horkého léta.

Je vidět, že je jejich spolupráce baví a během natáčení a odpočinku mezi záběry si najdou čas také na vtípky. V pozadí snímku jsou vidět kulisy a také několik mladých lidí, kteří čekají, až se znovu zapne kamera.

Paľo Habera patří mezi stálice poroty SuperStar. V pořadu působí již od prvního ročníku, často platí, že pro ostrá slova nejde daleko a také se mu každý nelíbí. Když ale Haberu obměkčíte stejně jako již zmíněná nadějná zpěvačka, můžete si být jistí, že ho dostanete do kolen.

Autor: Raina TomanováSouvisející články