Lucie Borhyová se proměnila v božskou Marilyn Monroe a ukázala všechny své přednosti

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Borhyova Lucie
Zdroj: Profimedia

Blonďaté kudrnaté vlasy na ramena, obrovský úsměv a krásná tvář. To není popis slavné Marilyn Monroe, ale fotografie, kterou na své sociální sítě vložila oblíbená moderátorka TV Nova Lucie Borhyová. Její fanoušci v komentářích nešetřili superlativy.

Lucie Borhyová se objevuje na televizních obrazovkách již od roku 1999, kdy poprvé zasedla za zprávařský pultík a se svým kolegou Reyem Korantengem začala moderovat novácké Televizní noviny. V této televizi pracovala už od roku 1997, a to jako pomocná redaktorka zpravodajství.

Úsměv z TV Nova

Během své kariéry byla vždy věrná svému objeviteli, tedy TV Nova a stala se jednou z jejích hlavních tváří. Pravidelně se objevuje v ostatních pořadech, vidět jsme ji mohli například i v seriálech Ulice, Comeback či Ordinace v růžové zahradě 2. Jako porotkyně se zúčastnila také pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Její skutečný věk, tedy třiačtyřicet let, by jí hádal jen málokdo. Stále oplývá mladistvým vzhledem, který by jí mohly závidět i o mnoho let mladší kolegyně. A nezestárl ani její nezaměnitelný úsměv.

Alá Marylin Monroe

Právě ten se stal hlavním tématem její poslední instagramové fotografie. „Smích není jen nakažlivý, ale také přitažlivý. Usměvaví lidé jsou prý pro své okolí atraktivnější až o 80 %,“ píše oblíbená moderátorka na svém profilu a jako důkaz přidává svou „vysmátou“ fotografii.

Na fotografii zaujme nejen její úsměv, ale i to, jak to Lucii velmi sluší. S poodhaleným dekoltem a blonďatými kudrnami vypadá jako hollywoodská ikona Marilyn Monroe. Čehož si všimli i její fanoušci, kterých má Lucie na instagramu úctyhodných 130 000.

„Marilyn Borhyová,“ píše jeden. „Super kočka jako Marilyn Monroe. Sluší Vám to,“ přidává se další. „Nádherná žena. Úplně jak Marilyn Monroe,“ a spousta dalších komentářů v podobném duchu.

Šťastně zadaná

Popis fotografuje dále pokračuje. „A co je ještě zajímavé – matematici vypočítali, že množství smíchu ženy při prvním setkání s mužem je přímo úměrné její touze se s ním znovu sejít. Hmm, to musím vypozorovat…,“ dodává moderátorka Televizních novin.

Otázka je, zda to bude mít Lucie příležitost ještě vyzkoušet. Momentálně má totiž přítele — Michala Smečku. S tímto brněnským právníkem je moderátorka už od roku 2017.

Borhyová má dvě děti z předchozích partnerství. Staršího syna Lucase má s řeckým podnikatelem Nicolaosem Papadakisem. Dceru Lindu si pořídila se svým kolegou z TV Nova Michalem Hrdličkou. S tím byla dokonce zasnoubena, nakonec ale místo svatby přišel rozchod.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Wikipedie

Autor: Makéta KrejčíSouvisející články