Lucie Křížková se svlékla a skočila do ledové vody. Ukázala odvahu i dlouhé nohy

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie krizkova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Lucie Křížková je hlavně moderátorka a také bývalá Miss. Stejně jako jiné celebrity, i ona propadla otužování. Je to znát nejen z jejích snímků, kterými se ráda pochlubí.

Z posledních fotografií je jasné, že ji stále baví otužovat se a koupat se v ledové vodě a s fotografiemi se neváhá pochlubit také svým fanouškům.

Lucie tak možná dodala odvahu dalším lidem, kteří o otužování uvažují.

Byla by škoda, kdybych se nevykoupala, říká Lucie

U českých celebrit je otužování velkým hitem. Do ledové vody se nebojí vstoupit kromě Lucie Křížkové například Eva Decastelo nebo další osobnosti, které se o to také podělí na sociálních sítích.

Lucie se pochlubila snímky, které vás dostanou do varu. Jsou z lipenské přehrady, kde se nechala zvěčnit nejdříve v teplém kabátě, ale následně se svlékla do plavek a vlezla do vody, která mohla mít nanejvýš několik stupňů nad nulou.

Sama u snímku uvedla: „To je přeci jasný, že jsem se v Lipně vykoupala. V tom počasí nešlo odolat.“

Rok 2021 pro Lucku nebyl úspěšný

Její manžel se věnuje jachtaření, ale v současné době si odpykává trest ve vězení.

Tam má zůstat 3,5 roku za spoluúčast na tunelech Metropolitního spořitelního družstva. Lucie má tak spoustu času na své koníčky, ale samozřejmě svého muže chodí navštěvovat. Kromě toho, že přišla o manžela, také onemocněla.

I s tím se přiznala na sociálních sítích. Sympatická moderátorka, která získala titul České Miss v roce 2003, v září uvedla, že trpí boreliózou. Dostala ji od infikovaného klíštěte.

„Měla jsem jich za tuhle sezónu několik. Vždycky jsem je odstranila nejpozději večer, ale jednou jsem jedno přehlédla,“ začala své vyprávění.

„Vyndala jsem ho pořádně zakousnuté asi až po dvou dnech. Za tři týdny typický flek, po šesti týdnech potvrzená borelióza,“ upřesnila fanouškům modelka svým přiznáním na Instagramu. Vypadá to, že bude ráda, když letošní neúspěšný rok bude u konce.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články