Lucie Zedníčková vyvedla dceru na křest. Nesouhlasí s tím, co chce jednou dělat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie zednickova
Zdroj: Profimedia

Lucie Zedníčková je adoptivní dcerou Pavla Zedníčka. Oba se věnují herectví a rádi si také odmoderují společenskou akci. Nedávno se Lucie objevila i s dcerou na křtu videoklipu.

Jednalo se o kulturní událost v pražském KU Club & Bar, kde se v pondělí konal křest videoklipu Šampion. Jedná se o projekt skupiny Melodica a Nadačního fondu Slza zvířat.

Kromě nich se na akci objevili i influencerky Kristal Shine a Marie Rosecká, zpěvák Raego nebo účastnice SuperStar Dominika Lukešová .

Lucie s dcerou se staly patronkami projektu

Krásná Lucie, po níž zdědila Amélie nejen půvab, ale také herecké vlohy, není spokojená s tím, jakou profesní dráhu si její dcera vybrala. Dívka se chce totiž stát herečkou stejně jako Lucie.

Amélie Pokorná své sny o tom být herečkou myslí zcela vážně. Studuje na konzervatoři a rozhodla se jít ve stopách své matky. Ta ale svým dětem cestičku šlapat nebude, jak již dříve uvedla. Navíc své dceři vymlouvala, aby se věnovala herectví.

lucie zednickova dcera

Zdroj: Profimedia

Sama totiž ví, jak dlouho se může čekat na jednu roli, která by mohla být důležitá a vystřelit ji na vrchol. Stejně jako Lucie ale i Amélie tíhne k herectví odmalička. Zahrála si už menší roli v seriálu Sestřičky a je možné, že ji čeká velká budoucnost.

„Vím, jak je to komplikované, jak je to těžké, je to takový život pořád nahoru a dolů. Chvíli jste úspěšná, pak zase ne,“ uvedla již dříve Lucie. Jako nevlastní dcera Pavla Zedníčka byla také odmalička v uměleckém kruhu.

Amélie by se mohla dát na dráhu modelky

Amélie je nejen talentovaná, ale také velmi krásná. Mohla by klidně chodit i módní přehlídky, po své matce je velmi půvabná a na přehlídkových molech by se rozhodně neztratila. Zatím si je ale jistá, že se chce věnovat herectví.

V rozhovoru pro blesk.cz třeba prozradila, že jsou si s matkou i bratrem velmi podobní, ale jedná se pouze o fyzickou podobnost, povahově jsou naprosto odlišní. „Asi jsem větší introvert a myslím si, že jsem i empatičtější. Mamka je bezprostřednější, nemá problém bavit se o čemkoliv s kýmkoliv. Já jsem ostýchavější.“

Kromě hereckého talentu v seriálu ukázala i ten sportovní. „Miluju tanec. Tancuju jazz, balet, klasiku, modernu i contemporary – to je specifický druh výrazového tance. V tom jsem právě vyhrála mistrovství světa v německém Offenburgu,“ pochlubila se Amélie.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články