Madonna se toho vůbec nebojí: Fanouškům odhalila úplně vše. Nikdo nechápe, kde vzala tak bujné poprsí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
madonna
Zdroj: Profimedia

Americká zpěvačka Madonna je legenda hudební scény, ale mimo jiné také skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, módní ikona a spisovatelka. Mnohdy bývá označována za královnu popu. A ani ve svých 63 letech se nebojí ukázat, co v ní je. A to nejen pěvecky.

Kromě toho, že je skvělou umělkyní, známá je také proto, že je občas trochu kontroverzní. Někteří ji milují, jiní ji za to odsuzují, každopádně je to něco, co k ní tak trochu patří. A nedávno to dokázala na svém Instagramu, kde zveřejnila odvážnou fotku.

Madonna si uvědomuje, že mnoha lidem svým jednáním možná leze na nervy, zároveň ale ví, že být originál se v dnešním světě vyplácí a mnohem více fanoušků to ocení. Co říkáte na její fotosérii sexy fotek vy? Rozhodně se ukázalo, že tahle žena se nebojí ničeho.

Spodní prádlo, punčochy i prsa

První fotka vlastně působí docela nevinně. Madonna na ní sice má svůdný výraz v obličeji, ale jinak není téměř nic vidět. Jenomže s další fotkou přichází pro fanoušky šok. Madonna na ní ukazuje svůj velký hrudník, který má sotva zahalený pod šaty. A spousta fanoušků nechápe, kde se takové kypré poprsí najednou vzalo.

Na dalším obrázku je pak ve svůdné póze na posteli a je vidět, že kromě sexy spodního prádla má na sobě děrované silonky, které hned na dalším záběru ukazuje detailně. A to včetně černých krajkových kalhotek zabraných opravdu zblízka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Poslední fotky pak ukazují zpěvačku téměř zcela nahou, pouze cenzura chrání její hruď před zvědavými zraky fanoušků. Fotosérie si za pouhých sedm hodin od zveřejnění získala přes 350 000 srdíček a je jasné, že ať už na Madonnu lidé mají názor jakýkoli, ona zkrátka ví, jak si získat pozornost.

Nadšení fanoušci

„Za normálních okolností bych řekl, že je to strašné. Vidět to u někoho jiného, asi hned mizím z Instagramu. Ale tohle je tak sexy, že mi to vlastně ani nevadí. Dokonce jsem si to prohlédl několikrát,“ přiznává se jeden z fanoušků. A není sám, kdo podobný komentář připsal.

Ačkoli se našla i řada těch, kteří si museli do Madonny rýpnout, ona si z toho zjevně nic nedělá. Mezi pozitivními komentáři se totiž pár těch negativ lehce ukryje. „Díky za vaši hudbu. A za vaše tělo. Jste skvělá žena,“ píše další komentář.

„Zavolejte mi záchranku. A to hned. Nad vaší krásou se mi zastavilo srdce,“ píše se o pár řádků níže. Všechny pozitivní komentáře nemusí dlouho čekat na odezvu. Ti méně odvážní, kteří se bojí napsat vlastní názor, totiž alespoň souhlasně přikyvují pod příspěvky ostatních.

Zdroj: wikipedia.org, Instagram,

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články