Malvína Pachlová zuří ze svých fanoušků. V těhotenství ji pořádně kritizují

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
malvina pachlova
Zdroj: Profimedia

Malvína Pachlová je třicetiletá herečka, kterou znají diváci ze seriálu Ulice nebo nedávno ukončeného seriálu Sestřičky. Nedávno Pachlová oznámila, že je těhotná. Na to, jak jí rostlo bříško, ale pravděpodobně v budoucnu příliš ráda vzpomínat nebude.

A není to tím, že by sama měla s těhotenstvím nějaký problém. Jenomže od jejích fanoušků se na ni ze všech stran valí komentáře, které nejsou zrovna pozitivní. A herečka už se rozhodla, že to dál snášet nebude, a promluvila o problémech do médií.

Některé komentáře lidí jsou totiž už podle všeho hodně na hranici a ona by se neměla v těhotenství rozčilovat, ale naopak myslet na své fyzické i psychické zdraví a na zdraví miminka. Bohužel, tohle někteří lidé příliš neřeší.

Chápu, proč ženy vyšilují

Malvína se v médiích svěřila, že zatímco jiné ženy mají často problém s tím, jak v těhotenství vypadají, ona sama je se sebou spokojená a naopak si užívá, že vidí, jak miminko roste. „Musím říct, že začínám chápat, proč ženy v těhotenství vyšilují kvůli tomu, jak se jejich tělo mění. Já jsem s tím v pohodě a vlastně ho dost obdivuju, jak to všechno zvládá,“ přiznala.

Jenomže její sebevědomí jí snižuje celá řada nejapných poznámek a komentářů na její adresu, se kterými rozhodně není spokojená. „No tebe je ale velký kousek!“ „Nemáš tam náhodou dvojčata?“ „To už rodíš zítra?“ To je jenom část z toho, co musí denně Malvína číst.

Má také mimo jiné prý oteklé tváře, nohy jako sloupy a někteří lidé se jí ptají, kam ještě její břicho vlastně poroste. Přitom je Malvína krásná žena i v těhotenství a změny její postavy jsou naprosto přirozené. Herečka nechápe, proč si zrovna na ni lidé tolik zasedli.

Začínám tomu rozumět

„Začínám rozumět, proč ženy nemají pocit, že jsou v těhotenství bohyně. Já, i když se cítím hezky a moje břicho asi poprvé v životě doopravdy miluju, tak sama najednou přemýšlím, jestli teda něco nedělám špatně, že je asi teda nějak jinak velký, než v mém týdnu být má,“ postěžovala si.

„Proč? Proč někdo, kdo by měl vlastně chápat, co to je za proces, tohle vůbec vypustí z pusy? Tomu nějak furt nerozumím,“ dodává na závěr a kroutí hlavou nad tím, že lidé, kteří dobře vědí, jak těhotenství funguje, mohou někomu takhle ubližovat.

V budoucnu Malvíně nezbývá než se snažit takové komentáře nevnímat a zaměřit se jen na ty hezké, které jí přinášejí potěšení. Až se jí miminko narodí, bude veškerou psychickou sílu potřebovat vkládat do jiných věcí, než jsou lidé, kteří jenom hloupě rýpou.

Zdroj: ahaonline.cz, Blesk, super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články