Mezinárodní den bez podprsenky: České i slovenské krásky se nebojí vyjít ven bez ní a obléknout i odvážnější modely

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea pomeje
Zdroj: Profimedia

13. října je den, který už podle názvu většina žen musí milovat. Mezinárodní den bez podprsenky totiž připomíná, že někdy je to bezstarostné, pohodlné a také, jak některé české i slovenské celebrity ukazují, opravdu sexy. Ne každý si ale troufne vyjít bez podprsenky do společnosti.

To rozhodně není případ těchto krasavic. Spousta slavných žen má dost odvahy na to, aby předvedly, jak jim to bez podprsenky sluší. Pánové, tenhle pohled si rozhodně nenechte ujít. Podívejte se, které celebrity se toho opravdu nebojí.

Některé šaty vyloženě vybízejí k tomu, aby se v nich krásné ženské tělo ukázalo tak, jak ho příroda stvořila. I když někdy se to zdá fanouškům kontroverzní, většina lidí naopak vnímá tyhle modely jako sexy ukázku toho, co náš showbyznys nabízí. Co myslíte vy?

Andrea Pomeje

Andrea Pomeje se v médiích ukazuje poměrně často, je ale vidět, že své tělo umí dokonale využít. Když má někdo takový hrudník, samozřejmě se s ním rád pochlubí. Vhodně zvolené šaty jen zvýrazní její figuru a pochopitelně se tak ráda na veřejnosti ukáže v modelu bez podprsenky.

Dara Rolins

Slavná slovenská zpěvačka se na veřejnosti ukázala bez podprsenky už několikrát. Nebojí se ničeho a k některým modelům jednoduše není potřeba si hrudník vycpávat spodním prádlem. Nejen během tohoto dne, ale i při mnoha dalších příležitostech tak fanouškům dopřála pohled na svou ženskou krásu.

Eva Burešová

Eva Burešová se proslavila jako zpěvačka, herečka a především sympatická mladá umělkyně, kterou si hned zamilovaly davy všech kategorií. Sluší jí to jednoduše jak v košili na farmě v oblíbeném seriálu Slunečná, tak i ve společnosti v šatech, které spodní prádlo jednoduše nepotřebují.

Eva Decastelo

Další herečka ze Slunečné Eva Decastelo rozhodně v ničem nezaostává. Ve společnosti se v zajímavých modelech ukázala už mnohokrát a někdy zkrátka podprsenku neřešila. Uznejte ale sami, že některé případy zkrátka vyloženě vyzývají k tomu, abychom spodní prádlo nechali doma.

Andrea Verešová

Slovenská Miss a modelka se rozhodně za své tělo nemusí stydět. Dokazuje to nejen její kariéra, ale i celá řada fotografií a videí, které sdílí s fanoušky. Uznejte sami, že tahle kráska ví, co se nosí. A nějaký ten model bez podprsenky je v jejím podání pro fanoušky jedině pozitivní zážitek.

Ani zahraniční hvězdy se nedrží stranou

Chození do společnosti bez podprsenky není jenom českým a slovenským trendem. Především v zahraničí se mnoho celebrit spodním prádlem někdy příliš nezabývá. K těm, které pravidelně chodí do společnosti v odvážnějších modelech, patří třeba Kim Kardashian, Ashley James nebo Kristen Stewart.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články