Michaela Ochotská ze sebe udělala děsivou loutku. I tak vynikl její plný dekolt

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
michaela ochotska
Zdroj: Profimedia

Michaela Ochotská už není na veřejnosti tolik vidět, ale na svém profilu na instagramu je stále hodně aktivní. Zveřejňuje svoje aktivity a také snímky, na kterých je vidět hlavně se svým synem.

Michaela se nyní rozhodla, že ukáže fotografie, kde se připravuje na strašidelný svátek – Halloween. Ke spolupráci si vybrala krásné děvčátko. Nicméně nemusíte se bát, protože na snímcích to oběma holkám moc sluší – i když tu figurují jako loutky.

Míša je stále krásná, i když se na instagramu ukazuje v lepším světle

Michaela se netají tím, že často své snímky vylepšuje, aby na nich byla krásnější. Leckdy to kvůli tomu schytala od fanoušků. Bylo to tak i v případě profesionálních snímků, které jim ukázala včera. Na fotografiích je společně s mladičkou modelkou, stejně jak ona má oblečené krátké bílé šaty.

Jejich postoj značí, že jsou to loutky, sochy nebo voskové figuríny. Míša nenechala nic náhodě a ukázala hlavně svoje přednosti – štíhlé nohy a plný dekolt, který kontrastoval s tím, co má snímek vyjadřovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Michaela má stále co nabídnout, ale partnera nemá

Jednu ruku má položenou na břiše, nehty má nalakované černou barvou. Dívá se do neznámého místa a opravdu to vypadá, jako by ztuhla na místě. Malý andílek ji drží za druhou ruku, kouká na ni prosebným výrazem.

Druhý snímek vypadá o něco strašidelněji. Michaela leží na pohovce, opět s nepřítomným výrazem kouká jinam a maličká jí maluje štětcem po obličeji. Vypadá u toho velmi soustředěně. Při pohledu na snímky ve večerním šeru vás možná bude mrazit.

Fotografie jsou velmi povedené a měly úspěch také u sledujících, kteří je pochválili. Není divu, Michaela vypadá pořád nádherně. Její syn Andreas, kterého má s Lukášem Rosolem, letos šel poprvé do školy, a Michaela má tak čas na nové projekty.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články