Módní policie: Ornella Koktová se předvedla v podprůměrném večerním modelu. Quentin byl za frajera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ornella koktova
Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová se proslavila kdysi jako modelka, která se díky své bývalé kariéře stále objevuje v médiích. Nedávno se ale rozhodla ukázat, že na to stále ještě má a objevila se opět na mole. A to navíc ne sama, vzala s sebou i syna Quentina, který ukázal, jaký talent po mamince zdědil.

Jenomže možná to, co zdědil chlapec nejlépe, je maminčin smysl pro humor a tendence neustále ukazovat, že je spíš bláznivé povahy a vážně se moc dlouho tvářit nevydrží. I podle mnohých fanoušků totiž on i Ornella na molu možná až příliš šaškovali.

Většina lidí nebyla nadšená ani z modelů, kterými se bývalá modelka pochválila. Na druhou stranu to ale neznamená, že by ji neviděli v akci rádi. Na její originální styl si totiž mnoho lidí už tak nějak zvyklo a přehlídku alespoň rozproudila trochou zábavy.

Nervík

„Po deseti letech na mole. No, bavilo mě to,“ napsala Koktová na svém Instagramu a přidala k popisku hashtag #nervík. Na molo ji prý musela kamarádka doslova dotlačit, ale nakonec ničeho nelituje. Ukázala se hned ve dvou modelech dlouhých šatů.

Až na barevnost se na první dojem zdají oba modely velmi podobné, první je stříbrný s delšími ruky, druhý červený, stejně střižený a s barvenými flitry, které na modelce září. Ani jeden z modelů sice není nijak špatný, na druhou stranu ale ani ničím velkým neuchvátí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

Quentin se na úplný závěr prošel po mole v černých kalhotách, košili a rozepnutém saku. A po vzoru maminky na konci mola zapózoval s gesty, která se běžně na módní přehlídce nepředvádějí. Touhu vyniknout má tahle rodina nejspíš v krvi.

Jste zkrátka svoje

Fanoušci mají z Ornellina návratu na molo smíšené pocity. Někteří píší, že jí to neuvěřitelně slušelo a její syn je frajer, který by se měl v budoucnu modelingem živit. Jiní ale tohle nadšení tolik nesdílí a zaměřují se spíše na chyby, kterých i na krátkém videu našli dost.

„Catwalk všech modelek a spíše podprůměrné modely,“ píše jeden kritický komentář. „Moc vám to slušelo, ale to šaškování na konci je už trochu moc. Ale asi to k vám sedí, jste jednoduše svá…“ dodává další. Na jednom se ale fanoušci shodnou: I po třech dětech má Ornella postavu hodnou modelky.

Zda se na molo jednou vrátí naplno, to jisté není. Ale pozornost lidí jí očividně dělá dobře a cítí se na přehlídkách jako ryba ve vodě. A Quentin má určitě také nakročeno tím správným směrem a v showbyznysu se jednou rozhodně neztratí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články