Monika Absolonová prozradila, ke komu ji to po rozchodu s Hornou táhne. A míří pořádně vysoko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Monika Absolonová se v květnu rozešla s otcem svých dvou synů Tomášem Hornou. Nyní ale prozradila, že jí někdo padl do oka a nejedná se o žádného neznámého muže.

Monika je bez partnera několik měsíců, ale podle Instagramu to vypadá, že jí mužský po boku chybí. I když ještě na začátku roku sdílela společné fotografie s partnerem, nečekaně v květnu přišel rozchod. Tím zaskočila hlavně své fanoušky, kteří věřili, že jsou stabilním párem a milují se.

Monika se zasnila o herci z Hollywoodu

Dvojnásobná maminka se už rozchodem netrápí a fanouškům se svěřila s tím, že už možná má za svého partnera náhradu. Je jím herec, který se nedávno objevil i v České republice. „V každém případě, teď jsem projela bulvár a ten kluk Deppů je ve Varech! No kluk, muž. Viděli jste ho někdo? Jak vypadá ve skutečnosti?“ nedala pokoj Monika.

„Ozvala se Kelišová ve mně. Se mi vždycky líbil, tak jestli jsem se nespletla. Děkuji předem za odpovědi,“ sondovala Absolonová, která nečekala, že se na filmovém festivalu tento herec objeví. Johnny Depp jí evidentně padl do oka.

Setkat se s ním by chtěla snad každá žena, některým se to v Karlových Varech opravdu podařilo, čímž se také Monice pochlubily do komentářů. Božský Johnny byl ale pro mnohé z nich zklamáním. Ne snad kvůli tomu, jak vypadá, ale překvapila je jeho výška.

Do výšky mu Bůh nenadělil, ale vyváží to tučným kontem

„Dobrý den, já jsem ho viděla z auta, mával a sáhl si na mě, mám i video. Je to těžkej sympoš a vysoký cca 165 cm, moc ne, alespoň mi to tak přišlo,“ odpověděla jedna ze sledujících na Moničinu otázku, jak je herec vysoký.

„Moni, viděla. Přiletěl na varské letiště a manžel zde pracuje. No tak jsem se nacpala k příletu. Kdo by ne, že? Je opravdu menší, ale byl fajn. Bohužel ochranka k němu nikoho nepustila, tak volal, že se bude podepisovat během dne. Poslal všem pusu a zamával. No fakt je k sežrání,“ nešetřila superlativy další z fanynek.

Ta by brala i jeho soukromé letadlo, ve kterém by ráda míchala drinky. I když je Depp menšího vzrůstu, rozhodně se dokázal prosadit ve velkém světě filmů, protože patří mezi ty nejlepší herce, které můžete potkat. A navíc není chudý, takže by mu nejedna fanynka to, že je trpaslík, jistě odpustila…

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články