Nela Boudová zašla s dcerou na výstavu. Nikdo by nepoznal, že je adoptivní

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
nela boudova
Zdroj: Profimedia

O Nele Boudové se v poslední době mluvilo především v souvislosti se vztahem s moderátorem a cestovatelem Janem Tunou. Herečka se s ním už netají, ale také médiím neposkytuje nějaké detailnější informace. S dcerou Sašenkou se ale ráda pochlubí.

Boudové dcera je adoptovaná, přesto byste to na první pohled nepoznali. A vlastně na tom vůbec nezáleží. Obě spojuje láska k tanci, zpěvu i herectví a rády spolu tráví volný čas a chodí na akce. Saša má ještě dva starší bratry, kteří také žijí uměním.

S maminkou samozřejmě tráví i dovolenou, na konci prázdnin byly třeba na výletě v Telči. Fotkou z místa se pak herečka pochlubila na svém instagramu. Rády vyrazí i do večerní Prahy, slunné Itálie či exotického Zanzibaru.

Zašly spolu na výstavu

Naposledy si ale obě vyšly na putovní výstavu IQLANDIA, která je k vidění v pražském Obchodním domě Kotva až do 1. ledna 2022. Již v minulosti Boudová řekla, že její dcera inteligentní, a tak není divu, že ji zajímají i takovéto události.

nela boudova dcera

Zdroj: David Kundrát / Czech News Center / CNC / Profimedia

Fotografové je zvěčnili hned u několika exponátů, kde obě rády zapózovaly. Boudová vyrazila v pohodlných džínách a Saša zvolila stále modernější laclové kalhoty a růžové tričko, které ji rozzářilo. Stejně jako maminka si vzala ještě bílý svršek. Zatímco Boudová oblékla košili, Saša si jako další vrstvu vybrala mikinu.

Na výstavě si to evidentně užily, což jde vidět nejen na fotkách, ale i to lze vyčíst z příspěvku, který herečka přidala na sociální síť.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Nela Boudova (@nboudova)

Vždy věděla, že si osvojí dítě

„Mám ráda náš společný čas,“ napsala hvězda seriálů Horákovi a Doktoři z Počátk k selfie, které se svou dcerou pořídila.

Ačkoliv má Boudová vlastní děti, už v minulosti si brala domů děti z dětských domovů, jak řekla pro iDnes.cz.

„A když kluci povyrostli, dlouhou dobu, skoro dva roky, ke mně jezdila na víkend holčička z Klokánku, která měla maminku ve vězení. Věděla jsem, že si jednou, až nastane ta pravá doba a potkám to pravé dítě, určitě někoho vezmu nastálo. Když jsem potkala Sašenku, hned mi bylo jasné, že je to ona. Byla to láska na první pohled!“ svěřila se v květnu 2018.

Zdroj: Instagram, iDnes.cz, Profimedia

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články