Patricie Pagáčová novou českou prezidentkou? Na portrétu ve školách by jí to rozhodně slušelo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová je známá na sociálních sítích hlavně tím, že si ze sebe umí udělat legraci. Zároveň ale umí potěšit své fanoušky fotografiemi, které sdílí nejen ze své práce, ale také ukazuje soukromí.

Teď se pochlubila fotkou, na které jí to velmi sluší. Jednalo se o focení do časopisu Marianne, ve kterém bude zdobit titulní stránku. K fotografii přidala vtipný komentář: „Kdybych se někdy stala prezidentkou (což je vysoce pravděpodobný), tahle fotka bude viset ve školách.“

Pagáčová na fotografii celá září

Je vidět, že si Patricie užívá nejen rodinného, ale také společenského života, který umí skloubit s mateřskými povinnostmi. Pustila se do natáčení nové řady SuperStar, přitom má doma několikaměsíční dcerku Bibianu.

S výchovou jí samozřejmě pomáhá její manžel, ale často je to právě on, kdo ji doprovází na společenské akce. Zřejmě tak fungují hlídací babičky nebo chůvy, které se o malé miminko starají.

Kromě toho je Patricie nadějnou herečkou, známou například ze seriálu Ulice. Na svém instagramu je velmi aktivní, dělí se svými sledujícími o své zážitky a také nabízí produkty, které má sama vyzkoušené.

Hrnuly se jí nabídky na volební program

Prezidentku tak krásnou, jako je Pagáčová, by si přál jistě každý. Na snímku pro Marianne je Patricie krásně nalíčená a také má skvělý účes. Celý outfit doplňují nádherné šaty a ještě mocnější zbraní je její úsměv.

V komentářích se tak po jejím příspěvku objevily nabídky pomoci s volebním programem. Někdo by si ji ale vystavil klidně i jen nad stůl. Mnoho lidí také komentovalo současného prezidenta, někteří ho označují za „bubáka“ a změnu by rozhodně brali.

Třeba se v budoucnu místo herectví bude Patricie skutečně věnovat nějaké politické aktivitě, která by byla prospěšná pro naši zem. Na zdech ve školách by jí to rozhodně slušelo a působila by reprezentativním dojmem.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články