Pavel Trávníček se domů k manželce chodí jen vyspat. Veškerý čas tráví s jinou ženou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
travnicek manzelka
Zdroj: Profimedia

O rodinné idylce by se u Trávníčků zrovna mluvit nedalo. Že by si pár společně zašel do kina nebo si dal večer skleničku, to nehrozí. Pavel totiž veškerý svůj čas tráví s jinou ženou. Není to ale proto, že by mu to doma s Monikou neklapalo.

Trávníček využívá veškeré možnosti k tomu, aby mohl být co nejvíce se svou taneční partnerkou Veronikou Lálovou. I on se totiž letos zúčastní soutěže StarDance a uvědomuje si, že pokud chce být na stupni vítězů, chce to pořádně trénovat.

Sedmdesátiletý herec se chce hrdě postavit mladým soupeřům a věří tomu, že i ve svém věku je skvělým tanečníkem, který se jim může vyrovnat. Jeho manželka ho v tom podporuje, uvidíme tak, jak nakonec celá soutěž dopadne.

Domů jen na noc

„Pavel se chodí domů jen vyspat,“ přiznala Monika deníku Blesk. Dodává, že tréninky pro soutěž StarDance bývají velmi náročné pro všechny soutěžící a Pavel se rozhodně snaží, aby se letos dobře umístil. Taneční čísla možná na první pohled složitě nevypadají, jejich nacvičení ale vyžaduje čas.

travnicek lalova

Zdroj: Profimedia

Trávníček je letos v soutěži nejstarším účastníkem. Rozhodně to pro něj je motivací k tomu, aby se snažil mladé kolegy předehnat. „Říkal jsem si, že jsou všichni ostatní tak mladí a odpočinutí, ale zjistil jsem, že jim to také dává hodně zabrat. I všichni ostatní mají propocená trika,“ popsal herec.

Monika se tak prý doma s Pavlem míjí sotva ve dveřích a spolu jsou především v noci, kdy po těžkém tréninku herec spí a nabírá síly na další zápřah, který ho čeká hned, jak bude mít trochu volna.

Ona sama ho donutila

Je ale pravda, že přes to všechno si nemá Monika na co stěžovat. Není totiž tajemstvím, že se původně Pavlovi do tancování příliš nechtělo. Jeho manželka ho prý musela dlouhé dny přemlouvat. To se jí nakonec povedlo a on je za to dnes rád.

„Obdivuji manžela, že StarDance bere opravdu řádně a zodpovědně s velkou pokorou. Původně nabídku odmítl, takže za to můžu vlastně já, neboť jsem mu věřila a hodně dlouho jsem ho přemlouvala, až se nechal ukecat,“ přiznala Monika na sociální síti.

Bohužel prý podle ní veškeré pracovní aktivity musejí jít v současné době stranou, protože jedině tak bude mít Trávníček dostatek času na to, aby se mu podařilo vše řádně natrénovat a s partnerkou na tanečním parketu zazářit.

Zdroj: sip.denik.cz, msn.com,

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články