Petr Vojnar ztrapnil Lucii Vondráčkovou přímo na pódiu. Všem řekl, co s ní dělá nerad v posteli

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková tvoří pár již nějaký ten pátek. Teprve nyní se ale společně jako partneři představili na veřejnosti. Lucie se zúčastnila Czech and Slovak PhotoGirl jako jedna z porotkyň.

Vojnar moderoval slavnostní vyhlášení. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale celý večer skončil jedním trapasem, i když jím vlastně začalo právě ono vyhlášení. Vojnar se totiž vůbec nestyděl prozradit, jak to má rád a nerad v posteli.

Korunovační večer se nesl ve stylu soukromí Vojnara a Vondráčkové

Večer začal velmi lechtivě, protože hned na začátku Vojnar prozradil, jak to má s Vondráčkovou v posteli. „Nemám rád dlouhé předehry, což ví hlavně jedna osoba v sále,“ řekl Vojnar přímo do mikrofonu.

Narážel tak na přítomnost své partnerky, která nastupovala jako jedna z porotkyň. Lucie ale tuto nepříjemnost ustála a na všechny se i nadále usmívala. Bohužel ale po takové hlášce je nepříjemné hlavně to, že se na vás všichni dívají.

Ani tento okamžik nebyl výjimkou, zpěvačka ale předstírala, že vůbec nic neslyšela. Vojnarův humor je známý všem, kteří se s ním někdy setkali. A podle médii to měl být důvod, proč se Lucie do Petra zamilovala.

Už dříve se Vondráčková přiznala, že miluje Vojnarův humor

Už dříve Vondráčková prozradila, že Vojnarův humor byl důvodem, proč se vlastně dali dohromady: „Pak jsem zjistila, že má úplně brutální humor, kterej mě baví, takže všechno dobrý,“ uvedla pro Blesk.

„Pokud nám to spolu vydrží, tak by společné dítě neměl být problém. Já i Lucka bychom další chtěli. A kdyby to bylo holčička, tak by se hezky rozbil ten mužský gang, co máme!“ řekl Vojnar, který tak upozornil na to, že kromě ní jsou v jejich rodinách samí chlapi.

Vojnar má z prvního manželství čtyřletého synka, Vondráčková má s hokejistou Tomášem Plekancem syny dva, ale starší. Nicméně i tak si společně rozumí, a tak mohou být rádi, že si sedli nejen oni dva, ale také se spřátelily jejich děti.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články