Polibek za polibkem: Hrdličky Lucie Vondráčková a Petr Vojnar konečně ve společnosti ukázali, jak moc jsou zamilovaní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr vojnar lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková se spolu teď ve společnosti objevují poměrně často. Svojí láskou se nijak netají a rozhodně se nebojí ani toho, že by bylo na fotografiích zachyceno něco nevhodného. Předvedli to dostatečně na křtu kalendáře Pes a celebrita.

Nejen zamilovanými pohledy dokázali Vojnar s Vondráčkovou, že na akci přišli spolu a že jsou teď pár. Kamkoli se hnul jeden, doprovodil ho hned i druhý. Ruku v ruce se usmívali na fotografy a nedělali si hlavu ani s tím, na kolika fotkách bude zachyceno jejich milostné cukrování.

V minulosti už dvojice dokázala, že k sobě patří i tím, jak se oba oblékají. Vždy si dají záležet na tom, aby se sladili, a i když ne vždy to vyjde úplně dokonale, jak se potvrdilo třeba strakatými kostýmy na Czech & Slovak PhotoGirl 2021, tentokrát docela zabodovali.

Černošedá kombinace

Na křest kalendáře se dvojice barevně sladila spíše do tmavých elegantních barev, které oběma sedly. Vojnar oblékl světlé džíny a šedou mikinu, přes kterou si natáhl černou koženou bundu. Vondráčková pak své černé oblečení doplnila šedou šálou.

Slušelo jim to a úsměvy rozdávali na všechny strany. Tedy alespoň ve chvílích, kdy se neusmívali jeden na druhého nebo kdy si polibky nedokazovali svou lásku. Většina fotek, které se podařilo fotografům zachytit, totiž jasně ukazuje, že Petr nespustí z Lucie oči.

petr vojnar lucie vondrackova

Zdroj: Profimedia

Pár byl jednoduše polibek za polibkem a fotoaparáty jim v tom vůbec nevadily. Je tak vidět, že jejich láska je sice čerstvá, ale oni jí dostatečně věří a rozhodně se za ni nestydí. Tak snad jim to, hrdličkám, ještě dlouho vydrží. Na křtu se kromě nich objevili i další aktéři podílející se na tvorbě kalendáře.

Pes a celebrita

Právě Petr Vojnar byl jedním z dvanácti sympatických mužů, kteří se společně s psími mazlíčky vyfotili do kalendáře Jaroslava Urbana. Kalendář má nejen pobavit a vykouzlit úsměv na tváři, ale také dokázat lásku mezi psem a člověkem.

Kromě Vojnara se v kalendáři objevili také Tomáš Kraus, Martin Zounar, Milan Peroutka, David Gránský, Robert Jaškow, Mirek Etzler, Filip Blažek, David Svoboda, Martin Kraus, Mirek Šimůnek a Martin Písařík. Ti všichni se předvedli jako skvělí psí parťáci.

Nicméně právě Petr Vojnar se svou přítelkyní na sebe na křtu kalendáře pravděpodobně přitáhli největší pozornost. A tak i když to i ostatním pánům jistě slušelo, pozornosti fotografů se těšily hlavně dvě zamilované hrdličky.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články