Přátelství, nebo něco víc: Mnohé nasvědčuje, že by se Vlaďka Erbová mohla vrátit ke Zdeňkovi Bahenskému

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
vladka erbova
Zdroj: Profimedia

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Pro modelku Vlaďku Erbovou a hokejistu Zdeňka Bahenského to ale zřejmě neplatí. Bývalí manželé v poslední době zahltili své instagramové profily společnými fotkami, které spojuje hashtag #spolu. Že by se k sobě vrátili?

Na začátek nutno říct, že modelka Vlaďka Erbová nikdy neměla štěstí na chlapy. Sice byla dvakrát vdaná, má dvě děti, ale vztah třeba s jejím ex Tomášem Řepkou, se kterým se potkala u soudu, je dostatečně všeříkající. Že by se teď ale ten nahoře smiloval a dal Vlaďce novou šanci?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓥𝓵𝓪ď𝓴𝓪 𝓔𝓻𝓫𝓸𝓿á (@vladka_erbova_)

Jen přátelé, nebo i partneři?

Tou by totiž mohl být fakt, že v posledních měsících se často vídá se svým exmanželem a otcem své dcery Viktorie. „Život je příliš krátký, čas je rychlý, nedá se vrátit ani přeskočit. Proto si važme každé chvíle s těmi, které máme rádi,“ napsala Erbová ke společné fotografii, kde jsou i s dětmi, a dodala, že je musí pochválit, jak hezky dospěly.

Vedle Bahenského přímo září, navíc je nyní oficiálně sama. Po rozchodu s Michalem Gulašim, za kterým se přestěhovala do Brna, se vrátila zpět do rodného Mostu. I Bahenský je z Mostu, jezdí tam nyní nejen za rodiči, ale možná právě i za Vlaďkou a dcerou.

Má konkurenta?

Vlaďka nicméně tvrdí, že jejich vztah je jen přátelský, ale je možné, že k sobě opět našli cestu. I kdyby to mělo být v přátelské rovině, důležité je to pro děti.

Že je v tom ale něco víc, by mohl dokazovat i fakt, že modelka vedle hokejisty jen září. Toho, zdá se, vzala po rozchodu s Taťánou Makarenko na milost.

Vlaďka nicméně zásobuje instagram společnými fotografiemi, u kterých jsou popisky typu „my“ nebo jen srdíčka. Její obdivovatelky jí znovuobnovený vztah moc přejí.

Nicméně nedávno se objevily fotografie, kde se modelka tulí k fešnému mladíkovi, se kterým má jít zatím jen o pracovní vztah. Ona sama by se ale něčemu víc zřejmě nebránila. Že by přemýšlela, který muž bude její další osudový?

Zdroj: Instagram, Extra.cz, Blesk.cz, Super.cz

Autor: Barbora TurkováSouvisející články