Simona Babčáková šla do modré barvy vlasů a v karanténě nasává. Kolegům ze StarDance fandila s kořalkou v ruce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona babcakova
Zdroj: Profimedia

Simona Babčaková je jednou z účastnic, která se kvůli karanténě nemohla zúčastnit sobotního přímého přenosu taneční soutěže StarDance. Simona se ale dlouho k situaci nevyjadřovala.

Včera před přímým přenosem ale na instagramu zveřejnila video, které mluví za vše. Babčáková k videu a snímku napsala pouze: „Jsem s vámi.“ Když si video pustíte, nestačíte se divit, co Simona vypouští z úst.

Simona překvapila svým oblečením i plyšáky

„Jak se říká: show must go on,“ začala ve videu Simona. Na první pohled vás upoutá její oblečení. Simona se oblékla do krásných modrých šatů, na nohy nasadila červené lodičky, k tomu přidala modrou paruku a jako doplněk zvolila dvě stříbrná tykadla.

I když se to zdá k neuvěření, opravdu takto vystoupila na veřejnosti. Přímo ze své ložnice poslala fanouškům vzkaz. „Rozhodla jsem se, že v tom svém kolegy nenechám a podpořím je tím, že se budu plná napětí na přenos dívat,“ pokračuje ve videu s alkoholem v ruce.

Okolo ní jsou rozmístěny plyšové hračky. „Nebojte se, nejsem sama. Jsem tu se všemi svými imaginárními přáteli, kteří se minule náhodou ocitli na parketu a rozhodli se, že jsou tanečníci a budou u všech přímých přenosů a u všech mých natáčení,“ pokračuje herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Simona Babcakova (@simonababcakova)

Simona ukázala svůj smysl pro humor

Její smysl pro humor je fantastický. „Taky vidíte, že jsem se vkusně oblékla a že neponechávám nic náhodě. Takže nebojte,“ dodala Babčáková a postupně „omňaminovala“ alkoholem a čokoládou všechny plyšáky kolem sebe.

Nezapomněla taky připomenout, že je možné pro ni a jejího partnera Martina hlasovat, i když zrovna netančí. „Klidně nám s Martinem posílejte hlasy. Ono se to pak někde sečte,“ ukončila svoje video. „Miluju vás!“

Babčáková je pověstná svým smyslem pro humor, komentáře, ve kterých se fanoušci baví, tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Všichni Simonu pochválili za vtipné video a hlavně jí popřáli hodně zdraví a také štěstí v soutěži. Příští sobotu budou ze soutěže vypadávat hned dva páry tanečníků.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články