Simona Babčáková vyrazila za mimořádným zážitkem. Doporučila by jej i ostatním

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona babcakova
Zdroj: Profimedia

Simona Babčáková je nejen skvělou českou herečkou, ale také bavičkou. Není se tak čemu divit, že s fanoušky na svém Instagramu ráda sdílí vtipné zážitky ze života. Tentokrát se ale pochlubila trochu vážnějším tématem. I tak ale v očích lidí jedině stoupla.

Babčáková má ráda zvířata, a i když ve většině seriálů hraje spíše postavy zákeřných a tak trochu nepřejících lidí, ve skutečnosti je dobrý člověk, který rád pomáhá, když to jde. Proto byla nadšená, když dostala příležitost dozvědět se od svého kamaráda něco o jeho záchranné stanici.

Ten se věnuje odkupu týraných koní a zvířat, která mají být poslána na jatka předčasně kvůli nějakým zdravotním problémům. On jim ale věnuje lásku a dokáže, že ještě na světě mají své místo. A právě s nimi se Babčáková při svém netradičním zážitku setkala.

Když na koně, tak k Vaškovi

Babčáková na své sociální síti zveřejnila fotografii, na které sedí na hřebě krásného bílého koně. Herečka se s uzdou v ruce usmívá a je vidět, že si vyjížďku naplno užívá. Koneckonců, jak se říká, nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu.

„Včera jsem měla mimořádný zážitek. Poprvé v životě jsem jela na koni. S Vaškem, který zachraňuje a odkupuje týrané koně anebo koně předčasně určené na porážku,“ vysvětlila herečka u příspěvku. Už tím mnohé fanoušky dojala.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Simona Babcakova (@simonababcakova)

„Svou péčí jim dá tolik lásky, že ty koně zase důvěřují lidem. Doporučuji vřele. Když na koně, tak k Vaškovi,“ dodala. Její příběh zaujal mnohé a její dobré srdce, které s kamarádem sdílí, rozhodně nejednoho fanouška dostalo.

Zážitek na celý život

Celá řada lidí pod příspěvkem píše o tom, jak jsou koně úžasní a že takový zážitek se jednoduše nezapomíná. Také přidávají poznámky o tom, že Babčáková vypadá na hřbetě zvířete opravdu šťastně.

„Zážitek na celý život, myslím, že tato návštěva nebyla poslední, protože kůň běží s plícemi, setrvává srdcem a vyhrává charakterem,“ napsala jedna z fanynek, která má pravděpodobně s koňmi bohaté zkušenosti.

Babčáková si užila den a fanouškům rozjasnila ten jejich alespoň příspěvkem, ve kterém se o svůj zážitek podělila. S jakým zvířetem se seznámí příště? Nebo čím všechny na Instagramu pobaví? U téhle herečky jeden zkrátka nikdy neví.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články