Těhotná hvězda SuperStar se nechala očkovat proti covidu. Lidé jí teď vyhrožují smrtí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika stara
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Dominika Stará je zpěvačka, která skončila v první řadě Česko Slovenské SuperStar na třetím místě za dvěma chlapci. Je silně věřící a od ledna je to vdaná žena.

V srpnu se pochlubila malým bříškem, ve kterém se skrývá miminko. Ve druhém trimestru se ale nechala očkovat proti koronaviru a fotografii se rozhodla také sdílet se svými sledujícími. Bohužel ale nemohla vědět, jakou vlnu tím rozpoutá.

Odpůrci očkování neznali žádné hranice

Nenávistné zprávy by v normálním případě byly to nejhorší, co se může slavné osobnosti stát. Bohužel v případě Dominiky její fanoušci zašli mnohem dál. Posílali jí fotky dětských rakví, osočovali ji z toho, že by taková žena neměla mít děti, a jiné nenávistné věty.

„To, s čím se setkávám poslední dny, vám tu asi nemusím popisovat. Od přání smrti mně i mému dítěti přes fotky dětských rakviček (ano, někdo si dal tu námahu a poslal mi i takové foto) až po zprávy typu ‚nezodpovědná špína jako ty nemá právo být matkou‘…“ svěřila se otřesená Dominika.

Něco podobného ale zpěvačka mohla očekávat. „Riziko jsem si uvědomila ještě před tím, než jsem to zveřejnila, a šla do toho s tím, že i takové věci přijdou, ale… i tak mě to prostě nepřestává udivovat. Co dává nám lidem právo takto nenávistně odsoudit druhého člověka a bodnout ho na to nejcitlivější místo?“ nechápe.

Pro Dominiku je přitom dítě, které nosí, vymodleným miminkem, které si přála počít hned po svatbě. Do veselky totiž byla pannou a na miminko čekala několik měsíců po svatbě. „Co mě však zarazilo nejvíce? Že mi to dokázaly psát ženy. Mnohé z nich byly jistě i matkami – alespoň podle fotek.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Jurena (Stará) (@dstaraofficial)

Dominika nechápe, co špatného provedla, aby na ni lidé snášeli nechutné poznámky

„Co špatného jsem jim udělala, aby mi vypisovali tyto nechutnosti a přáli mně i mému dítěti jen to nejhorší?“ je smutná Dominika, která nechápe, kam se dnešní svět řítí.

Na své sledující následně apelovala, že každý má svobodnou vůli rozhodovat o všem, co ve svém životě chce, nebo nechce absolvovat. „Už jsem si vyslechla nenávistné poznámky pro mou víru, pro můj čistý vztah s mým manželem a podobně. Mé svědomí je však čisté a dokážu se každý večer s úsměvem podívat do zrcadla,“ je si Dominika jistá svým vztahem k sobě samé.

„A vás chci poprosit jen o jedno – buďte k sobě a k lidem kolem vás laskaví. Tato doba je těžká, tak si ji nedělejme ještě těžší,“ poprosila své fanoušky na instagramu o trochu respektu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články