Tereza Kerndlová relaxuje v bazénu. Průzračná voda v něm odhalila vše

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Tereza Kerndlová už je nějaký ten týden zpátky v Česku. Sem se uchýlila po létě stráveném ve Španělsku, kde si se svým manželem Reném pořídila baráček. Přestože má Kerndlová nějaké ty pracovní povinnosti, najde si čas na relax i tady u nás.

Zpěvačka si právě užívá chvilky pohody v Žernovníku, kde má její rodina statek. Tam se uchýlila po koncertě v Havířově, kde vystoupila se svou kapelou.

Voda odhalila vše

Teď už ale zpěvačka zase plní feed na svém instagramu fotografiemi v plavkách, kterých si její fanoušci mohli užít dosyta celé léto. Pro Terezu ještě zřejmě neskončilo, protože v Žernovníku hupsla do bazénu.

Průzračná voda v něm odhalila spíš vše než nic. Hlavně tedy poměrně odvážný, vykrojený spodní díl plavek, který by si na sebe ženy kyprých tvarů zřejmě nevzaly. Tereza se ale nebojí ukázat, co jí bůh nadělil, a tak snímek zveřejnila na sociální síti s jednoduchým popiskem „Relax“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Tereza sbírá zážitky i po návratu ze Španělska. Po dvou letech například potkala rappera Kaliho, který jí hostuje v písničce Ve frontě na sny. Zpěvačka byla z návratu na pódia nadšená a je jasné, že ona skutečně žije svůj sen.

„Miluju to, miluju vás, live koncerty, tu energii, lidi, který kolem sebe mám,“ vyznala se na svém instagramu pohledná umělkyně.

Dobře se bavila i na koncertech ostatních

V Havířově na akci NAPLNOfest kromě ní a Kaliho vystoupili také Peter Pann, Raego nebo slovenská skupina DESmod.

Tereza evidentně není z těch interpretů, kteří by si přijeli na festival odbýt to svoje a pak zase nasedli do dodávky, ale se svými kamarádkami si užila i čas v backstage. Dle zákulisního videa možná i něco popily a zkrátka se dobře bavily.

Přestože její hudba oslovuje obě pohlaví, snímkem od bazénu ale dle komentářů potěšila hlavně pánskou část sledujících.

Kde budeme moci Terezu vidět příště, se na jejích oficiálních stránkách nedozvíme, určitě nám to ale prozradí v jednom z budoucích postů na svém instagramu.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články