Tereza Ramba se sladila a ukázala lásku svého života

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Ladislav KŘIVAN / MAFRA / Profimedia

Tereza Ramba si aktuálně užívá volno na mateřské dovolené, protože je v očekávání druhého potomka. Se synem se nyní předvedla na Instagramu a byli hezky sladění.

Tereza se netají svou láskou k rodině, ale také k přírodě. Navíc má před sebou několik posledních představení, než skutečně začne s přípravami na miminko. Na snímku samozřejmě není vidět jejímu synovi do obličeje, nikdo ani netuší, jak se doopravdy jmenuje.

Ramba poděkovala za plné sály při představení

Tereza Ramba poděkovala za plné sály a také za potlesk ve stoje. Vystupuje v představení Amerikánka, ale čekají ji poslední tři vystoupení. „Táta dělá v práci Hop bá, a maminka Lalala. Jenom aby bylo jasno. A ano. Jsme sakramentsky sladěný,“ napsala k příspěvku herečka.

„Já jsem tak zamilovaná! Opatrujte se, lidé. Děkuji za ty dva dny, dva narvaný sály, za ten potlesk ve stoje. Zase jsem si myslela, že ne. Ale šíleně mi to chybělo. Tak pojďme s tou Amerikánkou odvézt trochu tmy ze sebe do pryč. Strašně si to užijeme,“ připomněla ještě poslední tři představení.

Na fotografii je se svým synem oblečená do světlých šatů, na kterých jsou přírodní motivy. Její syn, kterému přezdívá Slunce, je oblečený do stejného trička i kalhot. Oba sedí na židli a užívají si jeden druhého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Tereza vydala knihu DobroDruhům, která je věnovaná nejen cestovatelům

Ramba vystupuje nejen v televizních seriálech, ale můžete ji vidět také na divadelní scéně. Nebrání se ani zahraniční produkci, objevila se také v zahraničních seriálech. Je velmi talentovaná.

Daří se jí také v soukromí, s manželem Matyášem jsou stále zamilovaní a nyní je Tereza v očekávání druhého potomka. Vydala také knihu s názvem DobroDruhům, kde popisuje svoje zážitky z cestování, kterých má mnoho.

Dostala se do více jak dvaceti zemí světa a se svými fanoušky se v knize podělila o své pocity z cestování, ale popsala také útrapy a problémy, které ji doprovázely. Ramba si chrání své soukromí, ale občas přivře obě oči a poskytne médiím rozhovor, ve kterém se fanoušci dozvědí i něco o jejím domově a soukromí.

Autor: Raina TomanováSouvisející články