Vysmátá Tereza Bebarová výjimečně ukázala své dcery. Obě jsou krásné po mamince

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza bebarova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Tereza Bebarová je jednou z celebrit, které svou rodinu tak často neukazují. Občas se ale fanouškům pochlubí rodinnou fotografií, a to se stalo i nyní.

Na svůj Instagram si Tereza „odložila“ snímek, na kterém je společně se svými dětmi. Starší dcerka laškovně vyplazuje jazyk, zatímco druhá se tváří tak, jako by před objektivem stála od miminka. Sama Tereza se na snímku usmívá.

Tereza s manželem bydlí v domku za Prahou

Herectví se už tolik nevěnuje, a proto má čas zvelebovat svůj dům, ve kterém bydlí už více jak patnáct let. Mají ho přizpůsobený nejen pro děti, ale hlavně pro sebe. Dominantou je velká kuchyň, ve které Tereza natáčí pořad, v němž se peče.

Tereza má dvě děti a dva roky od druhého porodu se může pochlubit výstavní postavou, kterou ráda ukáže i v plavkách. Navíc má to štěstí, že kvůli tělu snů nemusí dřít v posilovně, protože má skvělé spalování. Nikdy neměla problémy s váhou.

„Dá se říct, že ani moc necvičím, spíš jen nějaké to protahování kvůli skolióze a v létě plavání. Snažím se chodit, občas si zadřepuju,“ řekla pro super.cz Tereza. Přiznala ale, že některé partie by potřebovala vylepšit, protože „gravitace je zkrátka sviňa“.

Kromě toho, že se pravidelně hýbe, nezapomíná ani doplňovat minerály a vitamíny. Nyní se o tělo musí starat víc než předtím, a to nejen kvůli porodům, ale hlavně kvůli věku, který přibývá a s ním i vrásky.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Bebarová (@terezabebarovaofficial)

Jednou za čas si dopřeje půst, aby očistila tělo

Jak je vidět na jejích fotografiích, nemá se za co stydět. Její pleť vypadá pořád zdravě a mladistvě, a může se tak vystavovat na sociálních sítích. Moc často to ale nedělá, raději se věnuje dětem, partnerovi a zvelebování domku.

Přiznala, že po 45 letech věku už musí tělu v lecčems pomáhat. „Metabolismus je pomalejší, nějaká ta kila nechtějí po porodu dolů, a hlavně přibíráte na úplně blbých místech,“ řekla Tereza, která má svou oblíbenou metodu, jak tělo nastartovat.

Přivedl ji na ni její partner Ivan a jedná se o přerušovaný půst. „V podstatě jde o to, že jíte v průběhu určitého počtu hodin, třeba osmi, a po zbytek dne se postíte. V praxi to znamená, že jím první jídlo v 9 hodin ráno a poslední v 17 večer,“ uvedla na pravou míru herečka. Kromě toho si občas dopřeje celodenní půst.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články