Žhavé doteky a pořádná chemie: Iva Kubelková se objevila vedle mladšího modela

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

S profesí zpěvačky to modelka a moderátorka Iva Kubelková myslí zřejmě opravdu vážně. Nejprve se pustila do předělávání známých hitů a starých fláků. Nyní se ale pouští do vlastní tvorby, v nejnovějším videoklipu si navíc zahraje krasavec Martin Gardavský.

V loňském roce vydala debutové album Jak moc mě znáš. Modelka, moderátorka, herečka a teď už i zpěvačka Iva Kubelková se před dvěma lety za svůj zpěv přestala stydět.

Na album si pozvala profesionála Michala Pavlíčka, který písně produkoval, složil k nim hudbu a nahrál do nich kytaru a klavír.

V hlavní roli sexy model

A s hudební kariérou modelka pokračuje. Chystá totiž nový videoklip, ve kterém si zahraje Martin Gardavský, druhý nejkrásnější muž roku 2020. Téma písně zřejmě nikoho nepřekvapí. Je totiž o vztazích.

„Doteky, takové ty drobné, pro někoho možná samozřejmé, pro někoho ne. Chycení za ruku, pohlazení, pusa, když jdete z domu, objetí, jen tak, během dne. Tyhle malé nenápadné pozornosti udržují každý partnerský vztah živý. A když na ně začneme zapomínat, může se stát, že nám ten vztah propadne mezi prsty,“ navnadila všechny Kubelková.

Nová píseň se jmenuje Tak mě houpej. „Já ji sice zpívám ze svého pohledu mužům, ale platí to i obráceně a vůbec ve všech směrech. Vztah je květina, o kterou je třeba se starat,“ pokračovala Iva u fotky, která je pořádně žhavá.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Recept na šťastný vztah neexistuje

Martin se Ivy něžně dotýká a z fotky je vidět, jaká mezi nimi panuje chemie. Že by se jednalo opravdu jen o položení se do role?

Zřejmě ano, protože nestárnoucí kráska je skoro dvacet let zamilovaná do Georga Jiráska, který je téměř o dvacet let starší než ona. Spolu mají dvě krásné dcery, ale jak sami říkají, recept na lásku neexistuje.

O režii klipu se postaral Ondřej Kudyn, který je na české scéně poměrně známým a respektovaným režisérem. Je podepsaný pod klipy od skupiny Mirai, od rappera Paulieho Garanda, zpěváků Marka Ztraceného či Adama Mišíka. Iva se tak svěřila do rukou opravdového profesionála.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články