Alena Šeredová se vystavila v plavkách. Uznejte, že má pořád co ukázat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alena seredova
Zdroj: Profimedia

Modelka, která žije v italském Turíně, si rozhodně na nedostatek peněz nemůže stěžovat. Alena Šeredová pravidelně „krmí“ své fanoušky na sociálních sítích snímky ze svého soukromí. Nedávno se pochlubila fotografií v pruhovaných plavkách, ze kterých se derou ven její vnady.

Podle všeho využila volné odpoledne, kdy její malá dcera Vivi spala, a užívala si slunce. Alena Šeredová žije v Itálii  se svým partnerem Alessandrem Nasim, který bude jednou dědit automobilku Fiat.

Nedávno se Šeredová pochlubila svým palácem

Vila, ve které společně žijí, se dá skutečně nazývat palácem. Modelka si opravdu umí vybrat. V letech 2011 až 2014 byla vdaná za italského fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona. Tentokrát si „nabrnkla“ dědice automobilky Fiat, jehož rodina drží ve svém jmění asi 40 miliard korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Podle toho také vypadá jejich bydlení. Rozhodně nejde přehlédnout luxus, jako jsou zlaté dřezy nebo kohoutky. Šeredová ale neukázala celou vilu, ale jen její část, která patří mezi srdce domu. Zároveň je to její neoblíbenější místnost.

„Během karantény strávila celá moje rodina opravdu hodně času v kuchyni, v srdci našeho domu,“ prozradila půvabná bruneta redakci deníku Blesk.

Podle jejich slov v kuchyni najdou všechno, co potřebují. I její synové David Lee a Louis Thomas tráví v kuchyni hodně času. Jejich malá sestřička je zatím nejčastěji u Aleny v náručí. Dům je jejich královstvím, nejde přehlédnout ani rozlehlá terasa, kde pořádají oslavy.

alena seredova

Zdroj: Profimedia

Tchyně Šeredové umí svou budoucí snachu pochválit

Alena Šeredová ale umí vzít i za práci. V zimě ji můžete vidět za volantem traktoru, kterým odklízí sníh ze zahrady. Dokonce ji za to pochválila i budoucí tchyně Daniel Remmertová.

Paní Remmertová podle toho, co bylo zveřejněné, miluje Vánoce a různé ozdoby, a první svátky malé Vivi tak proběhly v tomto duchu.

První Vánoce tehdy půlroční Vivi nemohla moc vnímat, i tak si ale její babička Daniel výzdobu užila. Většina domácností má doma ozdobený stromek, světýlka, obrázky na oknech nebo adventní věnce. Ne tak Daniel, díky její píli to u Šeredové doma vypadá jako v muzeu.

seredova

Zdroj: Profimedia

Paní Remmertová si výzdobu užívá a začíná s ní ještě mnohem dříve, než vůbec nastane advent. Neváhá ozdobit také umělé fíkusy, najde sváteční nádobí, které naaranžuje na stole. Chybět nemohou ani vánoční stromečky a sošky. Je ale vidět, že Alena má se svou budoucí tchyní zdravý vztah, takže si trochu extravagance může dovolit.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články