Bena Cristovaa na ulici vyprovokovali ke rvačce, naštěstí vyvázl jen s pár odřeninami. Podívejte se na video

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ben cristovao
Zdroj: Profimedia

Ben Cristovao je oblíbený zpěvák a tanečník, který měl dokonce tu čest reprezentovat Českou republiku v mezinárodní soutěži Eurovision Song Contest. Tam se sice nedostal ani do finále, nicméně již od doby, co vystupoval v Superstar, má svou základnu fanoušků.

Nyní Cristovao překvapil videem, na kterém je jasně vidět, že se dostal do potyčky s neznámým mužem. Video umístil na svůj profil na instagramu, kde se k němu také vyjádřil slovy, že „nechce, aby o něm kolovaly mylné informace o tom, jak se chová na ulici.“

Chtěl dokázat, že na to ještě má

Jak sám uvádí, v Brně natáčeli ve Vaňkovce JENTAK live session, poté se vydali do baru a nad ránem se Cristovao sám vracel do hotelu. Míjel klub, kde se provokovali kluci ze security, a vyzvali ho, jestli by si nedal sparring.

„Většinou na takové výzvy nereaguji, ale poslední dobou mě lidi hodně provokují skrze to, že už jsem „jen zpěvák“ a že jím kytky a mám už ho*no sílu,“ řekl Cristovao.

Cristovao se přiznává, že se nechal vyhecovat a trochu grapplingu si přímo na ulici s kluky dal. Byl ale obezřetný, nepoužíval nadměrnou sílu a pokaždé se technicky dostal k submisi a čekal, až odklepají. „To je zápasnická forma vzdání se a uznání prohry na základě bolesti nebo nedostatku kyslíku,“ vysvětluje v příspěvku český zpěvák.

Překvapilo ho, že i když ho natáčelo několik kluků, nikde na internetu video neobjevil. Pochlubil se, že rozdal dvě submise na uškrcení a dvakrát armbar. Kdyby ho jeden cizí kluk neoznačil na videu, neměl by kromě odřených kolenou na zápas žádnou památku.

„Není to můj styl a vzhledem ke svým povinnostem riskuji většinou daleko víc, než často přemotivovaní ‚street fighters‘. Proto pokud si chcete zazápasit, dorazte na trénink a příště zaspárujeme na tatami,“ vyzývá Cristovao své fanoušky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ben Cristovao (@bennycristo)

Cristovao ve světě neprorazil

Ben Cristovao se v květnu letošního roku zúčastnil Eurovize. Nakonec ale skončil ještě před branami finále. Přitom ale celá výprava stála 7 milionů korun. Na této soutěži zabodoval hlavně Mikolas Josef, který skončil na šestém místě, nebo skupina Lake Malawi s jedenáctým místem.

Dalšímu českému zástupci se ale nepodařilo dostat do finálové fáze. Ben Cristovao zde vystupoval jako Benny Cristo. Podle deníku Blesk se měl i mezi semifinalisty umístit na posledních místech.

„Po zveřejnění songu Omaga jsme se u sázkových kanceláří drželi poměrně dobře a nikdo o postupu nepochyboval. Zvrat však nastal v momentě, kdy začaly první zkoušky a český zástupce ukázal svou nepřipravenost,“ uvedl nejmenovaný člověk z českého týmu, který Bena připravoval.

Bohužel to samé potvrdil také Jan Bors, který býval šéfem českých výprav právě na Eurovizi. „Příprava, to našim reprezentantům na soutěži chybí, a speciálně těm, kteří tady již mají vydobytý nějaký hvězdný status,“ vyjádřil se Bors. V letošním ročníku ale poprvé chyběl.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články